[ bluesman @ 24.10.2003. 00:57 ] @
Poštovanje,

Potrebni su mi kvalitetni dizajneri i programeri koji bi radili samnom na projektima koje ja obezbedim. Pored kvaliteta, jedan od glavnih zahteva je da nije sujetan jer će morati da radi striktno po mojim instrukcijama, mada je otvoreno za sugestije i dobre ideje. Radi se brzo i mora biti što bliže savršenom. Radi se kod kuće, komunikacija onlajn i telefonom. Projekte radimo zajedno, delimo posao, a pare delimo proporcionalno urađenom. Radi se za sve osim za domaće firme jer ne želim ništa sa njima.

Bitno je da vidim šta znate jer nemam vremena da eksperimentišem sa početnicima iako bih ja najviše voleo jednog početnika pa da ga "iskrojim" kako meni odgovara. Ne pišite mi memoare nego dajte primere šta ste radili.

Za dizajnere: traži se samo grafički dizajn i posao će biti uglavnom izrada nekoh grafičkih elemenata i lejauta nekih sajtova (za kreativce - jako kreativno)

Za programere obavezno: PHP, MySql, Smarty. Ne interesuje me ASP, Visual Basic, Cobol, Fortran...

Možete da me kontaktirate preko ES e-mail opcije.

Hvala na interesovanju. Rok za prijave je do ponedeljka 27.10.2003. (Ovo da nebi neko slao prijavu kada bude video na flešbeku 2007. godine)
[ MaRaToNcI @ 24.10.2003. 01:10 ] @
M Sector naravno

- sve se moze odraditi sto se zamisli:)
- vise mi odgovara INSIDE (da se nebi sudarali sa designom:)

+ host kod mene:)
[ bluesman @ 24.10.2003. 01:13 ] @
Koji si ti Pro, nemam reci :-))

Samo meni treba neko ko ce da se posveti mojim projektima a ne neko ko nema vremena jer ima 15 firmi koje treba da vodi + svoje projekte.

Hosting moze kod tebe, ako ubedim "one tamo" :-)
[ tosa @ 24.10.2003. 11:21 ] @
Mislim da si izostavio jednu bitnu stvar...
Sta bi nateralo "baju" programera da radi "za tebe" ?
Tacnije, ko si ti ?

Meni ovo lici na zivotinjsku farmu...

[ bluesman @ 24.10.2003. 11:22 ] @
Jos jedna mala napomena: Flasher-i mi nisu sada interesantni. Ako znate flash a ne znate programiranje mozda cemo se dogovoriti za neki drugi put, ovaj put mi nije potreban takav profil ljudi. Znaci, "flash - nema potrebe da me kontaktirate sada"

I za kraj: saljite mi mail, ne ostavljajte privatne poruke.... dovoljno je po jedna poruka a sigurno cu pregledati sve i odgovoriti.
[ bluesman @ 24.10.2003. 11:29 ] @
Citat:
tosa:
Mislim da si izostavio jednu bitnu stvar...
Sta bi nateralo "baju" programera da radi "za tebe" ?
Tacnije, ko si ti ?

Meni ovo lici na zivotinjsku farmu...


Ja sam neko ko nudi posao onima koji hoce da rade jer ne mogu da postignem sve sam pa mi treba neko ko ce raditi po mojim instrukcijama jer ja nabavljam posao i ja sam odgovoran za njegovu realizaciju. Zato sam odmah rekao "Ja komandujem" ko ima problem sa tim ne mora da se javi. "Baju" ne tera nista, osim zelje da radi i zaradi. Da sam firma, predstavio bih se kao firma - ne vidim sta je tu nejasno. Radi se freelance, znaci zaboravi na socijalno, zdravstveno, bolovanja...

Koga intresuje ima linkove pored mog imena po moze da pogleda sta se radi.

Nejasan mi je komentar za zivotnjisku farmu, jer ne vidim nikakvu analogiju sa jedinom zivotnjiskom farmom za koju ja znam, a nadam se da nisi napisao kao neku uvredu...
[ bluesman @ 27.10.2003. 00:35 ] @
Molba:

Molio bih osobe koji mi se javljaju ubuduce da, ako vec ne posalju CV ili bar spisak svojih radova, napisu bar svoje ime i prezime da bih skratili komunikaciju jer ako moram da saljem mail i cekam ceo dan da saznam kako se neko zove - onda bolje da "batalim". Nadam se da nisam bio nejasan kada sam rekao sta mi treba, a tacno 4 ponude sam dobio bez ikakvog imena ili spiska poslova.

Hvala svima.
[ zorb @ 30.10.2003. 23:22 ] @
Mozes da pogledas moj poslednji projekat na www.wall.co.yu.
Ako bi to deljenje posla i para bilo kao sto kazes, mogli bi da napravimo dogovor. Ima dosta iskustva i kao programer ali i kao menadzer u trazenju poslova. Konkretno radim dosta na multimediji i posao ceka da ga zavrsim pa me kontaktiraj ako si zainteresovan. Email: [email protected]

Pozdrav
[ Goran Rakić @ 31.10.2003. 13:28 ] @
Zar čovek nije rekao da mu treba neko sa slobodnim vremenom, a ne neko ko ima previše i svog posla. Logično, zar ne?