[ tordajav @ 09.06.2008. 18:48 ] @
Pozdrav svima,
imam TV karticu ASUS TV/FM Card 7135 i uz nju propratni softver InterVideo Home Theater, ali sama produkcija slike i snimanje nekako kao da usporavaju sliku. Snimao sam npr. tenis i ne vredi, lopticu skoro nije moguće videti.
Pored ovog, imam i softver sa gledanje TV-a preko TV kartice pod imenom K!TV i mnogo je življa slika, ali mu plugin za snimanje baš i ne radi.
Interesuju me vaša iskustva sa snimanjem sa TV kartice, ali prvenstveno brzina snimljene slike, tj. interesujeme softver koji preporučujete! Hvala...
[ Stranger2 @ 09.06.2008. 22:34 ] @
pa svi preporucuju WinDVR za snimanje programa.

Sto se tice brzine i uopste kvaliteta sliike na mene je najbolji utisak ostavio MainConcept PVR
Probao sam ga tek nedavno. odlicno se snasao sa inace dosta problematicnom tv karticom i snimao drasticno bolje od DVR programna koji sam dobio uz karticu.
Sa kvalitetom slike blizu DVD kvaliteta snimao je opterecujuci procesor samo oko 70%.. (duplo bolje od original DVR programa) sto znaci da ocigledno stize da pohvata frejmove.
[ tordajav @ 10.06.2008. 22:34 ] @
Ej Stranger2, nedavno sam dosta pročitao pohvala za taj MainConcept PVR, i sad pokušavam da ga skinem negde ali me non stop neko i nešto zavlači... možeš li mi pomoći gde da skinem?
U TOP temi o softverima:

MainConcept PVR
MainConcept's new software is a digital video recorder you can use to record video footage on to your computer from television via a video card. This is done in excellent MPEG-1 or MPEG-2 quality. Then, you can burn the recorded files directly to a Video CD (VCD), Super Video CD (SVCD) or even DVD.
Trialware

...evo kaže da je trial, ali ne mogu da ga nađem za najnormalniji download?!
[ Stranger2 @ 12.06.2008. 17:00 ] @
MainConcept PVR proizvodjac iz nekog cudnog razloga vise ne prodaje pa ga zato nema. jako ga je tesko pronaci.
Ja sam ga dugo trazio a tekl nedavno sam uspeo da ga skinem

Koristi program eMule, i trazi.
ako ne onda probaj WinDVR jer ga je lakse naci
[ tordajav @ 12.06.2008. 22:07 ] @
OK Evo našao sam gde ima, FULL! Ali moj dialup žešće skida...