[ disco violence @ 14.06.2008. 07:43 ] @
Pozdrav svima vec duze vreme me interesuje kako sto bezbolnije pokrenuti svoju internet televiziju pocevsi od brzine internet veze koja je potrebna da bi se emitovao program do brzine koja je potrebna korisniku. Zatim registracija televizije, pa otvaranje racuna, da li je u Srbiji uopste moguce otvoriti bilo kakav racun na kome bi bilo moguce ostvariti neku transakciju preko interneta, ne samo u okviru nase zemlje ponosne. Pay pala koliko ja znam jos uvek nema.Mislim da je dovoljno pitanja za pocetak. Verovatno jos neko ima nesto da doda, ja pricam kao totalni laik jer nemam mnogo znanja iz ove oblasti, a veoma me interesuje. Zato ne bi bilo lose poceti od samog pocetka.Uzdravlje.
[ mischo @ 14.06.2008. 08:31 ] @
Nije baš najjasnije šta hoćeš. Da li želiš da emituješ program ili da se baviš distribucijom programa do krajnjioh korisnika. To su ti dva potpuno različita poslovna slučaja. Iz teksta se vidi da bi radio oboje, ali to baš i ne radi niko.
[ Librabicboj @ 14.06.2008. 09:54 ] @
I mene ovo interesuje. Pogotovo emitovanje programa. Pa ako neko zna vise.......
[ disco violence @ 14.06.2008. 13:17 ] @
Za pocetak bi zeleo da emitujem gotove emisije,spotove kao i reklame, sa svog compa do krajnjih korisnika.