[ klang @ 14.06.2008. 16:57 ] @
Pozdrav svima!
Snimao sam sa kamerom na mini DV i mislio da ce sve biti ok. medjutim kada sam hteo prebaciti snimak u komp razocarenje! prvih nekoliko minita su bili dobri,a onda pocinju da se javljaju seckanja i one kockice na snimku! pokusao sam da promenim kameru, pokusao sa cleaning kasetom,ali nista! Kako da spasim snimak, ako imate nekakav savet pomagajte!!!!!
[ deks007 @ 14.06.2008. 22:19 ] @
Koliko puta si presnimavao tu kasetu ? Ako si je vise puta presnimavao onda nema spasa . Snimke koji su mi vazni snimam na kasetu koja ostaje u arhivi a snimak montiram i prebacim na DVD . Pokusaj da je snimis sa drugom kamerom ako nades nekog da ti pozajmi kameru . Pozdrav !
[ klang @ 15.06.2008. 02:26 ] @
Kaseta je bila nova, odnosno prvi put sam tada snimao na njoj i hteo odmah da prebacim taj snimljen materijal kako bi ga prebacio na DVD,ali onda se stvorio taj problem... Probao sam i sa drugom kamerom,ali ne vredi,a mislim da je problem bio u kameri! U svakom slucaju hvala ti!!!
[ sinabl @ 16.06.2008. 10:16 ] @
Vjerovatno ti je glava bila zaprljana prilikom snimanja, tako da se bojim da joj nema spasa...