[ Braho @ 16.06.2008. 23:21 ] @
Molim sve one koji znaju raditi u photoshopu ili nekom drugom programu da pomognu jednom malom seoskom klubu iz BiH i preurede grb tj retusiraju (valjda se tako kaze) koji cu ostaviti ovde, a koji treba da se stampa na dresove a ovakav kakav je nicemu ne sluzi kao sto vidite. Unaprijed zahvalni svima koji zele da pomognu.
[ skemamen @ 17.06.2008. 09:57 ] @
Mozda u nekom drugom slucaju...
[ Braho @ 17.06.2008. 13:43 ] @
A u kojem drugom ? Ako mislis na placanje no problem, koliko bi kostalo i na koji nacin da platim?
[ skemamen @ 17.06.2008. 15:38 ] @
Iskreno, nisam mislio na placanje, vec na nedostatak vremena, jer postoje dva nacina da se ovo uradi. Prvi, koji ne oduzima mnogo vremena, medjutim ukoliko se stvari ukomplikuju jer je logo manje vise ostecen, postoji i druga varijanta koja oduzima znatno vise vremena. U tom sam kontekstu mislio...

Nadam se da ce neko uzeti ovo u rad...
[ Braho @ 17.06.2008. 15:46 ] @
Aha OK hvala u svakom slucaju kao da si mi i odradio, hajde valjda ce neko imati vremena pa odraditi pozdrav
[ bluebird @ 18.06.2008. 06:21 ] @
Evo za pocetak ovoliko, ukoliko neko zeli da nastavi ... OK

Pozdrav
[ Skandy @ 18.06.2008. 10:31 ] @
@bluebird, lepo od tebe. Mozes li da prebacis fontove u krive?
Pozdrav.
[ Braho @ 18.06.2008. 12:14 ] @
Citat:
bluebird: Evo za pocetak ovoliko, ukoliko neko zeli da nastavi ... OK

Pozdrav


Kako da ovo otvorim? Sa CorelDraw 11 ne ide
[ bluebird @ 18.06.2008. 12:50 ] @
Evo ver._11 i pretvoren font u krive (namjerno sam ostavio fontove, ako neko zeli da promijeni)

Pozdrav
[ Skandy @ 18.06.2008. 13:13 ] @
Evo ovde u PDF formatu, kako bi mogao da otvoris bilo gde. Naravno sve zasluge idu "bluebird-u".
Pozdrav.
[ Braho @ 18.06.2008. 13:21 ] @
Citat:
bluebird: Evo ver._11 i pretvoren font u krive (namjerno sam ostavio fontove, ako neko zeli da promijeni)

Pozdrav


HVALA MAJSTORE VELIKA ovo je odlično nemam riječi SVAKA ČAST!!!

p.s. Znam da sam dosadan al ako može još samo jedna molba ako je moguće -> Sidro iznad lopte i ispod lopte malo izdužiti da se spoji sa loptom i dodati jednu halku na lanac na desnoj strani da ide do sidra, a ako i ne može nema veze ovo je ODLIČNO... Pozdrav i hvala i ostalima na pomoći NAJBOLJI STE
[ Braho @ 18.06.2008. 14:45 ] @
Još ne mogu da vjerujem svaka čast

Nekad


sad



Još jednom svaka čast
[ skemamen @ 18.06.2008. 18:43 ] @
Ne znam da li to ima neke veze, ali lopta je potpuno pogresno uradjena... tacnije nije ni radjena po ovoj slici nego je stavljena odnekud...?!

Izvinjavam se, ali posao mi je da primecujem ovakve stvari... Pogledajte crna i bela polja na lopti, uopste se ne podudaraju. Takodje postoji i par gresaka kod postavke samog rasporeda slova i sl.

Ne zelim da se pravim pametan, ponavljam, posao mi je da primecujem ovakve stvari...

Pozdrav...!
[ Skandy @ 18.06.2008. 20:39 ] @
Ovo mu dodje kao redizajn logotipa, po meni lopta na starom logotipu i ne lici na loptu, totalno je neprirodna. Naravno krajnji sud treba da da postavljc teme.
[ Braho @ 18.06.2008. 20:54 ] @
Ma logo je super preuredjen vec sam rekao, a što se tiče lopte ova na novom grbu i jeste lopta.... p.s. @Skandy možeš li zakačiti logo u .cdr formatu što si ostavio u pdf-u?
[ Skandy @ 18.06.2008. 20:59 ] @
Naravno, evo ga, inace taj PDF mozete otvoriti u Corelu i posle ga samo snimiti kao CDR. PDF je zgodan sto se moze otvoriti u gotovo svim grafickim programima.
Opet da na pomenem sve zasluge idu "bluebird-u", ja sam samo podebljao pojedine linije na njegovom radu.
Pozdrav.
[ Braho @ 18.06.2008. 21:17 ] @
Hvala!
[ Braho @ 18.06.2008. 22:48 ] @
Citat:
Skandy: Naravno, evo ga, inace taj PDF mozete otvoriti u Corelu i posle ga samo snimiti kao CDR. PDF je zgodan sto se moze otvoriti u gotovo svim grafickim programima.
Opet da na pomenem sve zasluge idu "bluebird-u", ja sam samo podebljao pojedine linije na njegovom radu.
Pozdrav.


@Skandy, izvini ako može samo jos mala pomoć... Može li se sidro sa gornje i donje strane lopte malo produžiti do lopte? Ja evo pokušavam u Corelu sat vremena al ne ide nikako jbg kad nikad nisam radio u tom programu...
Unaprijed hvala!
[ bluebird @ 19.06.2008. 06:54 ] @
Evo sa produzenim sidrom do lopte

[ Braho @ 19.06.2008. 09:36 ] @
Citat:
bluebird: Evo sa produzenim sidrom do lopte


To je to hvala još jednom pozdrav