[ biske86 @ 17.06.2008. 12:56 ] @
Imam knjigu za informacione sisteme od Alempija Veljovica - Projektovanje informacionih sistema, medjutim hteo bih da prosirim znanje iz ove oblasti. Da li moze neko da me uputi u neku literaturu za projektovanje informacionih sistema pomocu alata BPWin i ERWin. Ukoliko imate neku knjigu ili eventualno neki link javite se. Pozz
[ Getsbi @ 17.06.2008. 16:42 ] @
Na našem govornom području ne postoji ni jedna knjiga, ili ja do sad nisam naiašo, koja se direktno tiče tehnike rada u tim alatima. Jedino ti preostaje da uz helpove koristiš tutoriale koje poseduju oba alata. Što se linkova tiče takođe su svi na engleskom ili bar oni najbolji. Samo ukucaj njihove nazive u Google.
[ biske86 @ 23.06.2008. 10:22 ] @
Ne mora da bude na srpskom jeziku, skroz je ok i engleski. Probao sam na Google ali se nisam bas proslavio. Ukoliko neko ima direktan link ili jos bolje knjigu kod sebe neka se javi. Pozz
[ schild @ 25.06.2008. 06:04 ] @
Moze mi neko dati link odakle mogu skinuti programe BPWin i ERWin, (Demo ili trial) ?
[ momsab @ 25.06.2008. 10:56 ] @
ERwin: http://www.ca.com/us/products/product.aspx?id=260
potrebna je registracija
[ chachka @ 25.06.2008. 17:44 ] @
Da li ovaj link uopšte radi? Ja sam se proteklih godina par puta registrovao da bih dobio direktan link za download... i nikada ga nisam dobio :(