[ gazda007 @ 19.06.2008. 14:59 ] @
Nadam se da ce te mi pomoci barem malo. :)

Skino sam neki programcic (MultiClient) sa http://www.elitepvpers.de/foru...mod-testosterone-c19h28o2.html
za igru SilkroadOnLine.
Nakon dan-dva na msn-u su mi se pojavila 2 nepoznata lika, koji su mi se u isto vrijeme danas javili i pokusavali saznati nesto o meni...koji sam level, na kojem serveru igram... Kad sam ih upitao odakle im moj MSN poslje par sekundi bili su OFFline :)
Kasnije sam ih dodao na drugi MSN gdije su bili ONline i upitao ih da mi pomognu nesto oko tog programa-(kao ja sam pocetnik) i tu sam bio BLOCK ponovo :)

Mislim da mi je ubacen keylogger i da im salje moje podatke.

Sta da radim?
Trenutno koristim Kasperskog.
Negdije sam vidio da mi TrojanShield moze pomoci? Imal' FREE?
[ Vladica Savić @ 19.06.2008. 16:01 ] @
Moz da bude al ne mora da znaci :)
Zato ja za svaki slucaj gledam da skidam "proverene" stvari, ili jos bolje ako su open source, pa sam pogledas sta koja stvar radi i sam iskompajliras i koristi, a ne da se mislis sta sve moz da te snadje :) ...uh sad i ja ispadoh previse paranoican :)

Isproveravaj i sve procese koji se vuku po kompu, nisam upoznat sa datim programom koji si naveo da koristis ali ako mozes uporedi sa jos nekim (istim tim programom (ukoliko nije neki home production)) da li su isti izvrsni fajlovi il tako nesto?