[ R-Byter @ 26.10.2003. 02:33 ] @
Ne nzam o cemu se radi, ubi se trazeci, ali odredjeni fajlovi koji su u flash4 formatu sada nece da rade(posto sam instalirao flash 2004). Prikaze samo flash window sa belom bojom i stoji. Vrlo cudno. Ne mogu da provalim!
Unapred hvala za svaki dobronameran odgovor!
[ manca @ 26.10.2003. 09:13 ] @
mislis, nec da loaduje *.fla fajlove, iz nekih ranijih verzija u MX 2004 ???/
[ R-Byter @ 26.10.2003. 20:28 ] @
Evo da budem konkretniji (a to vazi samo za neke flash4 fajlove, ne za sve):

1.Ne radi se o fla. fajlovima
2.Odredjeni .swf fajlovi(format flash4)
3.Odredjeni .exe fajlovi(format flash4)-sa projektorom

Pozdrav
[ Nikola Denić @ 26.10.2003. 21:16 ] @
Citat:
R-Byter:
Evo da budem konkretniji (a to vazi samo za neke flash4 fajlove, ne za sve):

1.Ne radi se o fla. fajlovima
2.Odredjeni .swf fajlovi(format flash4)
3.Odredjeni .exe fajlovi(format flash4)-sa projektorom

Pozdrav :(



Kako si mislio da otvotis .sfw , ili cak .exe .. i u flashu ... mozes samo da gledas , ali ne i da importujes , ili cak ides na open tih formata .....

[ evil clown @ 26.10.2003. 21:23 ] @
ako nisu *.fla, onda je moguce da film sadrzi neke od zastarelih AS komandi iz Flash 4 koje najnovija verzija Flasha vise ne podrzava..
[ R-Byter @ 26.10.2003. 21:34 ] @
Evo jos konkretnije, nece da ga pusti. Ne pokusavam da ga importujem u flash. Znam da bih exe morao prvo u swf, pa onda swf ukoliko je nezasticen uvezem u flash(samo sto to ne daje pravi rezultat itd...). Elem, problem je sa pustanjem istih, a ne otvaranjem u Flash-u 2004. Mozda je zbog actionscript-a, mada ko zna. Evo postovao sam isto pitanje na macromedia forumu pa cekam odgovor i tamo.
[ Ivan Stanojevic @ 26.10.2003. 22:59 ] @
posalji ovde swf p ada proba jos neko...
[ R-Byter @ 27.10.2003. 14:11 ] @
E najzad! Pokusao sam da nadjem ina net-u te fajlove i nsao sam ih. Ne slazu mi se velicine koje imam u masini i one koje sam skinuo. Verovatno su ti fajlovi bili korumpirani pa su pravili s**nje. Izvinjavam se sto sam vam svima oduzeo vreme.
Pozdrav
[ Radovan__III @ 30.10.2003. 23:17 ] @

Citat:

Evo da budem konkretniji (a to vazi samo za neke flash4 fajlove, ne za sve):
ako nisu *.fla, onda je moguce da film sadrzi neke od zastarelih AS komandi iz Flash


Flash MX 2004 podrzava sve komande iz ranijih verzija !!!
Preporucujem da uzmes Flash MX <<< provereno

__________________________
Pozdrav za sve
clanove biblioteke