[ raikkonen @ 30.06.2008. 07:12 ] @
Da li neko od clanova foruma ima iskustva s programom AVIAddXSubs v7.4 koji sluzi za "lepljenje" titla u srt formatu na avi film? Program je odlican, ne radi rekompresiju filma i proces traje oko 4 minute. Na sajtu proizvodjaca postoji spisak player-a koje taj program podrzava i na njemu nema player-a XORO 402 plus koji ja imam. Pokusao sam da ubacim titl u avi fajl, menjao sam sve moguce parametre u podesavanjima, ali se titl na player-u ne vidi iako kada pritisnem subtitle na daljinskom upravljacu player ispise poruku da je titl ukljucen. Hvala svima unapred na odgovoru.
[ Stranger2 @ 30.06.2008. 23:53 ] @
prvi put cujem da je moguce nalepiti subtitl u AVI fajl bez rekompresije. To je moguce u .DIVX fajlovima (varijanta AVI fajlova) ali ne znam za AVI.

pa u svakom slucaju probaj oficijalni DivX Plejer. dobices ga u divx paketu www.divx.com
Ako su to DIVX fajlovi onda ce u DivX plaejeru raditi 100%
[ Stranger2 @ 02.07.2008. 23:03 ] @
sad vidim na sajtu od tog programa da to jesu DIVX fajlovi. definitivno instaliraj DivX paket i radice.
[ raikkonen @ 03.07.2008. 08:40 ] @
Probao sam i radi bez problema na player-ima na PC-ju, ali nece na mom hardverskom player-u XORO 402 plus. Menjao sam sve moguce parametre u ovom programu, daljinskim upravljacem mogu da selektujem svih osam titl-ova, ali se titlovi na TV-u ne vide, ne znam u cemu je problem. Na sajtu za ovaj program postoji lista hardverskih player-a kod kojih titlovi rade, ali XORO 402 plus nije na tom spisku. Pokusacu s jos nekim izmenama u opcijama za ovaj program i videcu da li ce se nesto promeniti.
[ Stranger2 @ 03.07.2008. 16:19 ] @
Pa onda je resenje da ipak u isti folder pored svakog filma stavis za svaki slucaj i subtitl fajl. Subtitl fajlu daj isti naziv kao filmu tako ce ga plejer automatski prepoznati i ucitati.