[ SaricNet @ 01.07.2008. 16:56 ] @
Ovako interesuje me da ste na mom mestu sta bi ste vi upisali na linku http://www.it-akademija.com/, inace ja se dvoumim izmedju " Programming - Cambridge " i " Administration ", iskreno govereci meni nekako lezi Administration jer vec radim u nekoj lokalnoj mrezi ( internet, wan, lan... ) al me muci pitanje sta se vise trazi a i da li cemi diploma koju dobijem od njih biti priznata ( da ne bacam pare uzalud ).

zelim da cujem vasa misljenja o ovom nacinu studiranja jer cena od 1350 evra za jednu godinu i nije neka mala svota novca, pa se pitam koliko njih priznaju ( mada stoji na njihovom sajtu, ali zelim misljenje drugih ).


pozdrav
[ buda01 @ 02.07.2008. 09:52 ] @
Da se ja pitam nista.

Malo pogledaj po drugim temama iskustva sa ovom skolom, ali generalno mislim da ti je mnogo bolje da ides na neke kurseve za programiranje: NET, Java, PHP itd, ili administraciju: MS, Cisco, Linux i onda eventualno neki sertifikat, ali to ti je samo za pocetak.

Trenutno se mnogo vise trazi programiranje.
[ vipow_s @ 03.07.2008. 09:03 ] @
Ja sam zavrsio u junu IT Academy na smeru za dizajn i sad se u toku leta pripremamo za polaganje za Adobe sertifikate.
Ja bih da sam na tvom mestu pre upisao smer za Cambridge programiranje, jer smatram da po onome sto sam video u planu za taj smer moze dosta toga korisnig da se nauci, posebno sto kao motiv imas mogucnost da vrlo brzo nadjes posao po zavrsavanju.