[ vladr85 @ 05.07.2008. 12:10 ] @
link: http://vladica.0fees.net/torte.php

Na ovoj adresi mozete videti beta verziju sajta za prodaju meda putem interneta. Sajt jos uvke nije gotov ali sam na samom kraju. Potrebno je implemntirati karticnu naplatu, i odraditi jos neke sitnice, ali to je vec neka druga prica.

Ono sto mene zanima je da ocenite dizajn pre svega. Zbog gama korekcije, razliciti monitori mogu da izvrse pomeranje boja. Na ovoj strnici treba da bude pozadina teksta svetlo narandzasto-zuta, sa braon okvirom (kad budete videli bice vam jasnije o cemu govorim). Ako kod nekog od vas postoji odstupanje koje je drasticnije, molim vas da me o tome obavstite.

Dodatna vrednost sajta se ogleda kroz sadrzaj namenjen zenam pre svega, jer segmentacija trzista kaze da su zene najcesci kupci meda. Zato ce te na sajtu naci recepte za razne poslastice.

Dakle molim vas za ocenu dizajna i ako imate zamerke slobdno ih iznesite. Konstruktivne kritike su dobro dosle...

S postovanje,
student Vladica Radivojevic
[ Aleksandar Ružičić @ 05.07.2008. 13:45 ] @
uzimajuci u obzir ciljanu grupu korisnika i namenu samog sajta, ja bih ovaj dizajn ocenio kao dobar (znaci 3 od 5), ima tu sitnica koje bi trebalo ispraviti ali generalno obicni korisnici to nece primetiti (u mom slucaju u pitanju je profesionalna deformacija :D) tako da i nema neke potrebe polirati to da "sija"...

S postovanje,
krcko :)
[ m.stojanov @ 05.07.2008. 15:35 ] @
Super je. Bas jednostavan, lep, pregledan dizajn, lako se svi mogu snaci na sajtu.