[ vukvucko @ 05.07.2008. 15:22 ] @
Ako ne neko upucen neka pise.
[ owim @ 04.08.2008. 07:47 ] @
Ovaj servis omogućuje registrovanim korisnicima da šalju besplatne sms poruke putem desktop aplikacije ili preko telefonske aplikacije pod sledećim uslovima:

* Korisnici servisa izričito prihvataju da ovakav tip poruka mogu slati samo korisnicima koji su već registrovani u okviru ovog servisa.


* Korisnici servisa izričito prihvataju da u okviru svake poruke kojom komuniciraju sa drugim korisnicima postoji deo za tzv. “poruku sponzora” ne veći od 160 karaktera.


* Korisnici servisa izričito prihvataju da primaju posebne poruke reklamnog informativnog ili zabavnog sadržaja sve dok su registrovani kao korisnici. O broju i vremenu slanja ovih poruka odlučuje organizator servisa.


* Broj poruka koje registrovani korisnik može poslati u određenom vremenskom periodu ne mora uvek biti isti i zavisi isključivo od tehničkih uslova i odluke organizatora servisa.
[ wladan @ 26.08.2008. 09:48 ] @
radi, ali ne radi na VIP :)))
[ Gayo @ 28.08.2008. 20:16 ] @
Isao sam malo da isprobam servis i potpuno sam razocaran.

- desktop aplikacija ne radi iako imam javu (ak ne radi niti neinstalacija desktop aplikacije)
- ne postoji mogucnost slanja sa weba a to je interesantnije nego gprs kad sam kuci
- pise da se reklamne poruke ne primaju nakon odjave sa servisa, samo nigde nema odjave

Poslao sam im mail pa cemo da vidimo...