[ filip13 @ 05.07.2008. 18:49 ] @
Da li zna te nesto o novim aparatima za uplatu postpaid MTS-a,ja sam se susreo sa jednim ispred staklenca na Trgu i mogu vam reci da je jako prijatno sresti takav aparat na ulicama Beograda.
Samo me intresuje sto nekrene i Telenor i VIP bilo bi super(Telenor stoji ali ne fukcionise).
Cinimi se da se aparat zove telepaid.
[ fanfon @ 06.07.2008. 17:39 ] @
Kako to mislis za uplatu postpaid-a?
[ batancev @ 06.07.2008. 20:33 ] @
evo ovde je i zvanicni info i to odavno postavljen na sajt

Aktuelnosti

uskoro

Plaćanje računa preko bankomata



JP PTT saobraćaja "Srbija" će uskoro u svoje poslovanje uvesti samouslužne uređaje za novčane usluge (bankomate) na kojima će biti omogućena naplata računa za fiksnu telefoniju, MTS postpaid računa i On-line uplata dopune kredita prepaid korisnicima MTS-a. Plaćanje će biti omogućeno vlasnicima Dinacard banke Poštanske štedionice.

Potrebno je da korisnik prinese račun Barcode čitaču (za naplatu računa) odnosno da unese pretplatnički broj i iznos (za dopunu kredita). Korisnik dobija odgovarajuću potvrdu da je plaćanje izvršeno.

Usluga je dostupna i izvan radnog vremena pošte i može se obaviti bez čekanja.

http://www.telekom.nadlanu.com...sti.aspx?ac=snews&ui=30789
[ owim @ 06.07.2008. 22:50 ] @
Da li se neko seća MTS automata koji su izdavali vaučere za prepaid dopunu? Svi porazbijani. Niko to nije koristio.

- Postpaid korisnici plaćaju račune online preko banke, ili u svjojoj banci, pošti (bez provizije), sa ostalim računima. Postoji i SMS plaćanje! Što bi plaćali na nekom automatu, čitali bar-kod na čitaču...? Ja neću nikad.

- Prepaid korisnici mogu da dopune kredit na bilo kojoj trafici, prodavnici, gde god.

Sad MTS stavlja 1) nepotreban uređaj koji 2) ima spremište za novac, dakle trezor ($skupo$) koji treba svaki dan održavati, obilaziti.

JESAM na napredne, inovativne tehnologije koje čoveku olakšavaju život, nisam za NEPOTREBNE stvari koje već postoje, jer se neko masno ugradio (sic!).
[ Slobodan Milivojevic @ 06.07.2008. 23:35 ] @
Sednes online, isplacas racune za 5-6 minuta (kod mene u kucu samo za telefone stize 10 racuna) i to je sve vrlo brzo gotovo.