[ crackmaster @ 09.07.2008. 13:50 ] @
Poshto nisam znao gde da se obratim, pokushacu ovde... Ako neko moze da mi pojasni sledece: hocu da napravim skriptu u AutoIt-u koja ce da mi napravi jednu .m3u listu od 3 postojece. Ovako: posto .m3u lista sadrzi dve linije texta po jednoj pesmi, meni treba da procitam jednu - RANDOMLY - izabranu liniju sa prve liste, 4 - RANDOMLY - izabrane linije sa druge liste i opet jednu - RANDOMLY - izabranu liniju sa trece liste. Dve linije po pesmi znaci da u prvoj liniji pishe #EXTINF: a u drugoj je put do fajla. Probao sam da vidim dali ce da radi ako unesem samo put do fajla u txt dokument koji preimenujem u .m3u, i radi. Znaci: linija texta koja sadrzi #EXTINF: se ne cita, samo linija ispod nje - RANDOMLY. Uspelo mi je odprilike, ali u novu (finalnu) listu mi ubaci samo jednu liniju texta.. ne znam u cemu je problem... Ako neko zna caku, plz, neka mi objasni... Hvala!
[ Aleksandar Ružičić @ 09.07.2008. 17:09 ] @
daj kod koji koristis da vidim o cemu se radi, a ja cu u medjuvremnu naci valjda vremena da pogledam sta je taj AutoIt...
[ crackmaster @ 09.07.2008. 17:29 ] @
Code:
http://www.autoitscript.com/cgi-bin/getfile.pl?autoit3/autoit-v3-setup.exe

E, tu imash program... (totalno besplatan)

e, a ovako sam poceo i stao... :S

$file = FileOpen("C:\testlist.m3u", 0)
$random = Random(1,10,1) ; random broj izmedju 1 i 10 (ali ovo je primer)
$line1 = FileReadLine($file,$random)
$line2 = FileReadLine($file,$random + 1)


FileWriteLine("C:\CompleteList.m3u"); e, sad kako ovde da kazem da upise $line2 u PRVUu liniju texta