[ owim @ 08.07.2008. 08:36 ] @
Do 02h je, telefonirao sam do 1.55am, i ništa nije naplaćeno. Ne znam kako se tarifiraju razgovori koji su započeti pre 02h i završe se iza 2h.

Kod Telenora se započeti razgovori tarifiraju po tarifi po kojoj su započeti do prekida veze (kod svih prepaid/postpaid tarifa). Kako je kod MTS-a?
[ owim @ 09.07.2008. 06:22 ] @
Citat:
Ne znam kako se tarifiraju razgovori koji su započeti pre 02h i završe se iza 2h.

Odgovaram sam sebi: naplaćuju se odmah iza 2am kao novi poziv, iako se samo nastavljaju.
[ Jbyn4e @ 09.07.2008. 08:22 ] @
Cekaj cekaj, znaci kod telenora se nastavlja po tarifi po kojoj je zapoceto? To znaci ako upadnes u promociju 20-24, zapocnes razgovor u 23.59 i ostavis vezu otvorenu dok ti se ne isprazni telefon, nista neces platiti? Jesam li dobro shvatio?

I jos nesto, da li se taj razgovor posle 2 naplacuje i sa uspostavom veze ili bez nje? Pretpostavljam sa, ali posto si vec testirao, bolje ces znati...

P.S. Pa sa kim to pricas posle 2 ujutro radnim danom? :P
[ owim @ 09.07.2008. 12:04 ] @
Citat:
kod telenora se nastavlja po tarifi po kojoj je zapoceto? To znaci ako upadnes u promociju 20-24, zapocnes razgovor u 23.59 i ostavis vezu otvorenu dok ti se ne isprazni telefon, nista neces platiti?

Nisam koristio _ovu_ Telenor promociju, ali kod svih drugih Telenor promocija bilo je tako. Imao sam tarifu Junior (free 00-01), i ako se razgovor nastavi posle, i dalje je free. Tačnije, ako pozoveš u 00.50 i započenš razgovor od 1h i on će biti free - provereno.
Isto važi za dodatke Dodaj večernje razgovore i Posle 4 - piše da se započeti razgovor tarifira po tarifi po kojoj je započeo (nisam probao). Testiraj, pa vidi.

Citat:
da li se taj razgovor posle 2 naplacuje i sa uspostavom veze ili bez nje?

Ovo se sad odnosi na MTS,namerno sam pričao do 2.01am, i skinuto mi je 5din. Naravno da ne mogu da znam da li je sa uspostavom ili je, ali bi mi bilo logično da jeste. Opušteno! Ovo je zaista dobra ponuda.
[ []-_-[] @ 09.07.2008. 12:29 ] @
Citat:
Jbyn4e:  zapocnes razgovor u 23.59 i ostavis vezu otvorenu dok ti se ne isprazni telefon, nista neces platiti? Jesam li dobro shvatio?


koliko ja znam ( mozda gresim ) na svim mobilnim i fiksnim telefonima veza se prekida posle jednog sata razgovora odnosno posle uspostavljanja veze...
Zamisli samo situaciju pozoves nekog pricas pricas i nadas se da ce taj neko spustiti slusalicu i ti samo stavis telefon u dzep, a taj neko uradi to isto , a minuti idu li idu...
[ sanja2010 @ 09.07.2008. 13:17 ] @
@[]-_-[]
Za fiksne gresis, ja sam pricala nekad i preko sat vremena bez problema :)
[ owim @ 09.07.2008. 13:26 ] @
I MTS i Telenor prekidaju vezu posle 1h, bez obzira o kakavom je pozivu reč.
[ sektor022 @ 09.07.2008. 23:17 ] @
ne bih rekao, ili osim ako su nesto promenili u zadnje vreme, jer ja sam imao razgovore na mob. duze od 1h pa cak i po 2 i vise sati,... ne pitajte nista kako i zasto,... ali meni veza nije se prekidala, rec je o telenor post paidu...
[ owim @ 10.07.2008. 02:43 ] @
Meni se na Telenor postpaid-u uvek prekidala veza na 1h. Godinama. 1h 1min i - klik!
[ milanpavke @ 10.07.2008. 12:08 ] @
Meni se ponekad na omiljenom mts broju veza nije prekidala do blizu dva sata.
[ DR83 @ 10.07.2008. 14:58 ] @
Citat:
milanpavke: Meni se ponekad na omiljenom mts broju veza nije prekidala do blizu dva sata.

Meni se skoro uvek prekida na 1h i 51.minutu ...