[ caylax @ 12.07.2008. 11:27 ] @
kako se preve skripte jer to u neki program kako sto je world za pisanje ili u samom mircu, ja sam ubacio DCC u Script Editor u mircu ali ne znam kako da ga loadujem. Ako bi mi neko mogao pomoci bio bih mu zahvalan, ako neko resi da mi pomogne neka mi se javi na [email protected] HVALA UNAPRED!!!
[ Abnormal @ 22.07.2008. 06:02 ] @
Pa ovako. Mozhesh da otkuach code za mirc skriptu, addon ili kako ga god vetj nazovesh, da mu zadash extenziju .mrc i da ga loadujesh iz mirca komandom /load -rs skripte/skripta1.mrc (u ovom sluchaju ta skripta koju su napisao mora da se nalazi u tvom mirc direktorijumu, pa poddir skripte). Ili mozhesh lepo iz mirca da stisnesh alt+r i otvorice ti se script editor pa onda tu kucash skriptu. Najbitnije je shta ti hoces da uradish, tj da dodbijesh tom skriptom, i u zavisnosti od toga kucash remote, popup, alias .... A ovo shto si ti uneo je loadovano automatski ako si ga kucao u script editoru i kliknuo na OK po zavrshetku.
[ bloker @ 28.07.2008. 10:37 ] @
Da ne otvaram novu temu pitacu ovde..
treba mi dio koda koji ce napraviti pauzu od 3-4 sekunde..
na krstarici su napravili kada identify nick tek posle 1-2 sekunde mozes da udjes u kanale..
kod mene je to postavljeno da se automatski identifikuje i ulazi u kanale.. i zbog ovoga mi preskoci prvih 4-5 kanala u listi.. sad mi treba taj dio koda koji ce posle identify da napravi pauzu par sekundi pa onda da nastavi sa join na kanale..
[ Aleksandar Vasic @ 04.08.2008. 23:27 ] @
hm....probaj ovako

Code:
on 1:CONNECT:/autojoin -d5 | /join #imekanala | /autojoin -n


inace objasnjenje za ovu komandu je

Code:
/autojoin [-nsdN]
Can be used in the on CONNECT event or Perform section to delay or prevent autojoining of channels
Where -n = join now, -s = skip autojoin, -dN = delay autojoin for N seconds.
Note: This also affects the rejoining of open channel windows during a reconnect.
[ bloker @ 07.08.2008. 23:46 ] @
Ne uspjeva mi ovako..

Razmisljam nesto mozda bi moglo da se postavi neki tajmer..
npr /timer1 1 5 /j kanal
i to radi posle 5 sec udje u taj kanal, ali ako ima vise kanala??
probao sam /timer1 1 5 /j kanal | /j kanal2 .... ne radi..
e sad kako bih mogao da postavim tu listu kanala da ne stavljam tajmer za svaki kanal..