[ mladji @ 14.07.2008. 15:07 ] @
Molim za pomoc,dobio sam neki i Pod apple 30 GBali ne radi. Nije nov ali ako neko zna gde mogu naci servis za njega,da se popravi. Ne moze ni da se upali,ni da se puni preko kompa... Pomagajte,Hvala...
[ P_e_r_a @ 14.07.2008. 18:12 ] @
Ako ne može da se upali ni kada je konektovan na komp bojim se da mu nema pomoći. Na adresi http://www.apple.co.yu/scr/support/ možeš naći spisak ovlašćenih servisa.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 15.07.2008. 09:58 ] @
Moguće da mu je baterija baš otišla. Jel ne daje znake života ni ako ga ostaviš na kablu par sati?
[ madamov @ 15.07.2008. 15:54 ] @
Ili prvo nađi nekog Maca u blizini pa probaj da vidiš da li ga on puni. Evo, već drugi iPhone vraćam u život drugarima koji imaju samo PC tako što ga sam utaknem u Maca. B)
[ mladji @ 11.11.2008. 22:44 ] @
ma mrtav je totalno i posle par sati.. :( i zao mi je ako je riknuo,bas je lepa stvarcica.. A ne znam sta je to Mac ,ovo nije iphone ovo je iPod apple 30gb... muzika i to.. Hvala svima na textovima.. ;)
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 11.11.2008. 23:19 ] @
LOL, onda to trebaš da odneseš nekome ko zna šta je ili još bolje ako ima Maca Da taj neko proba da sredi stvar

Mac je računar. Kao PC, samo malo drugačiji. Takođe ga pravi Apple. Madamov ti je rekao da je on na sličan način vratio u život neke iPhoneove, aludirajući da ćeš verovatno i ti to uspeti ako ga zakačiš na Maca.
[ madamov @ 12.11.2008. 09:39 ] @
A jesi li uopšte instalirao iTunes na taj PC? Neki modeli iPoda, navodno, neće da se pune dok ne instaliraš iTunes.