[ meraklija @ 17.07.2008. 09:21 ] @
Imam katalog na cd-u koji je uradjen flash-om, ali je prebacen u exe fajl.
Nikako taj fajl nece uspesno da se konvertuje iz exe u swf format.

Dajte neku korisnu informaciju kojim programom mogu da uradim uspesan "povratak" na flash format.

PS. U samom exe programu pise da je uradjen programom SWFKit.
[ StarCraft @ 17.07.2008. 12:19 ] @
Probaj "Sothink SWF decimpiler", ali nikad neces dobiti 100% tacno dekompajliran fajl. Do skoro nije bilo moguce UOPSTE dekompajlirati EXE fajlove.
[ meraklija @ 17.07.2008. 16:12 ] @
Licno ne verujem da nesto nije moguce, samo treba naci nacin kako se to radi.

Ovaj Sothink SWF decimpiler radi SWF u FLA, a meni treba EXE u SWF.
[ StarCraft @ 17.07.2008. 17:57 ] @
Najnovija verzija sada može i EXE u FLA, a FLA onda iz fleša možeš u SWF.
[ meraklija @ 18.07.2008. 07:31 ] @
Pokusavam, ali exe file ne vidi u browse file. Kada direktno izaberem fajl kaze da nije validan swf format.
[ StarCraft @ 18.07.2008. 13:29 ] @
Pazi, ja sam uspevao. Proveri da li imas poslednju verziju tog programa. I da i le to sto pokusavas da dekompajlirash uopste radjeno u flashu.
Moguce je i da jeste, ali da je taj njihov SWF kompajliran u EXE preko nekog drugog kompajlera, recimo MDM Zinc-a...

U stvari evo, i ja sam sada pogledao, izgleda da moze da dekompajlira samo ako je exe kompajliran za flash verziju 6 i manje.

Znaci... nemoguce je.
[ vgpapi @ 20.07.2008. 03:10 ] @
Da vam kazem, ono sto je iz Flash publikovano kao exe format, Sothink Decompiler ce sasvim dobro uraditi posao tj. mozete da dobijete zadovoljavajuci flash ( fla ) format bez obzira da li je Sothink najnovija verzija. Pored Sothinka imateTrilix, Action.Script.Viewer te probajte. Ja sam bez problema Sothinkom rasclanio jednu finu Flash prezentaciju iz exe formata ali ako to vec ne ide onda je jedino resenje - gledaj doticnu CD prezentaciju i radi Flashu. Moj skromni savet.