[ covek_iz_senke @ 29.10.2003. 14:53 ] @
Au brale kakvo je ovo cudo od drzave svaka im cast. Znam ova tema ne spada u ovaj domen, ali vazno je. Ovih dana nasi ljudi dobijaju kovete na kojima pise "Ukoliko imate zbir 21 karata koje ste dobili osvojili ste 1.000.000 dinara", i ono stvarno otvoris i vidis 21, ali na drugom papiru pise morate poruciti jedan od nasih proizvoda da bi ste postali potencijalni dobitnik. Sramota SPAM kakav se ne radja. Ali mi nije jasna jedna stvar ODAKLE IM IME, PREZIME, ADRESA, TACAN POSTANSKI BROJ KOJI JE MALO ZAKUKULJEN????
Stvarno bezobrazluk!!! Ko da smo mi cuvali ovce sa njima.

Molim moderatora da ne brise temu, nego ako smatra da ne zasluzuje da postoji istu prebaci na odgovarajucu lokaciju u ovom PREDIVNOM forumu. :)

Hvala
[ broker @ 30.10.2003. 08:30 ] @
Citat:
covek_iz_senke:
Ali mi nije jasna jedna stvar ODAKLE IM IME, PREZIME, ADRESA, TACAN POSTANSKI BROJ KOJI JE MALO ZAKUKULJEN????


Telefonski imenik je čudo. :)

Mnogo je veći problem, kako je na primer RTS pre godinu dana mogao da angažuje privatnu agenciju da u njegovo ime pošalje opomenu za prijavljivanje TV aparata na adrese svih vlasnika ED brojila i automobila. Tu se ne radi o vađenju podataka iz imenika nego o pristupu TAJNIM podacima velike državne firme i MUP-a.

[ preki @ 30.10.2003. 16:04 ] @
Citat:
broker:
Citat:
covek_iz_senke:
Ali mi nije jasna jedna stvar ODAKLE IM IME, PREZIME, ADRESA, TACAN POSTANSKI BROJ KOJI JE MALO ZAKUKULJEN????


Telefonski imenik je čudo. :)



Pa, mene nema u telefonskom imeniku, a doslo je na moje ime i prezime i tacnu adresu.
Inace ja sam ovako nesto dobio i prosle godine u ovo doba, tako da nemam problema sa spamom, par reklama mesecno, nekad mi bude i zanimljivo.
[ Mihailo @ 30.10.2003. 19:08 ] @
Citat:
covek_iz_senke:
Au brale kakvo je ovo cudo od drzave svaka im cast. Znam ova tema ne spada u ovaj domen, ali vazno je. Ovih dana nasi ljudi dobijaju kovete na kojima pise "Ukoliko imate zbir 21 karata koje ste dobili osvojili ste 1.000.000 dinara", i ono stvarno otvoris i vidis 21, ali na drugom papiru pise morate poruciti jedan od nasih proizvoda da bi ste postali potencijalni dobitnik. Sramota SPAM kakav se ne radja. Ali mi nije jasna jedna stvar ODAKLE IM IME, PREZIME, ADRESA, TACAN POSTANSKI BROJ KOJI JE MALO ZAKUKULJEN????
Stvarno bezobrazluk!!! Ko da smo mi cuvali ovce sa njima.

Molim moderatora da ne brise temu, nego ako smatra da ne zasluzuje da postoji istu prebaci na odgovarajucu lokaciju u ovom PREDIVNOM forumu. :)

Hvala


Već viđeno. Ranije (pre par godina) je kružila ona prevara "KANCELARIJA DIREKTORA NAGRADE" gde nude egzotična putovanja ako kupiš neku knjigu od njih ili tako nešto. Jedna komšinica se navukla na priču i dobila knjigu u kojoj su sve stranice - blanko :) Odnosno knjiga je potpuno prazna, osim nekih pohvalih tekstova o nekoj ženi na prvoj strani (valjda je ona "autor" :)) , nema ništa drugo. Čini mi se da je naslov bio "Kako uspeti u životu" ili tako nešto. Sve se završilo tako što je ostala kratka za nešto para (beše negde oko 1000din, nisam siguran). Sve što je znala o toj firmi je PF :o) ali nije htela da isteruje stvar jer je bilo sramota što je ispala toliko glupa :)