[ vladab @ 29.10.2003. 18:18 ] @
Da li bilo koja centrala kod nas podržava v92? Čitao sam da v92 ima opciju, da kada si na netu, a neko te zove, konekcija se stavi na čekanje sve dok ne završiš sa razgovorom, pa se posle aktivira, bez ponovnog biranja. Da li je to tačno i ako jeste ( i tačno i podržano ), kako da to koristim?
[ Vidan @ 29.10.2003. 18:54 ] @
Imam V92 modem i "opciju poziv na cekanju" kod telekoma (3xx xxxx u Bgd) ali jedina "prednost" je ta da ako je neko uporan pa ostavi tel da zvoni vise od 5 puta, internet konekcija se prekine i meni zazvoni telefon. Provajder podrzava V92 ali nisu mogli da mi kazu kako da setujem modem ili koji softver da koristim da bih odrzao vezu sa netom dok primam "poziv na cekanju".

Ako neko zna kako i cime bilo bi dobro da javi !
[ pctel @ 29.10.2003. 20:24 ] @
mislim da mozes 5-10 sekundi da razgovaras (znaci cujes ko je i kazes mu da se cujete kasnije), inace modem prekida vezu.
[ vladab @ 30.10.2003. 20:37 ] @
Može li jedan mini HOWTO? Please :)
[ Vidan @ 31.10.2003. 17:05 ] @
Ma ne moze ! Ona dva ekrancica dole desno nestanu i tada se tek cuje da telefon zvoni. Bez obzira da li odgovorio ili ne, vezu sa internetom gubim i moram opet da dail-ujem. E sada... mozda se nekim softverom...? Samo kojim?