[ zemun88 @ 23.07.2008. 00:35 ] @
Imam internet explorer 7, i kad hocu da predjem na novi facebook, pojavljuje mi se poruka da imam ie 6, i da instaliram noviji.
Ne znam kako da resim taj problem
[ stewuss je @ 04.03.2009. 20:05 ] @
Ja imam problem sa facebook-om i operom.
Ne mogu da aploduje slike u advanced modu niti da saljem pozivnice sa aplikacija, tj. igrica. Opera 9.64.
Zna li neko u cemu je problem?
[ stewuss je @ 05.03.2009. 01:54 ] @
Resio. Trebalo je samo aktivirati javu na tools>quick preferences>enable java.
Mada mi nije logicno jer kod drugara nakon instalacije jave ista bila automatski aktivirana.
[ Pera Lozac @ 23.02.2011. 10:56 ] @
Imam problem sa facebookom ....

Naime, drugarici je neko upao na nalog i slao poruke njenim prijateljima. Ona je menjala sifre nekoliko puta,ali pri svakoj uspesnoj promeni sifre i sledecem logovanju izbacivalo je naznaku captcha i upozorenje da je sifra neispravna.Nakon toga dobila je upozorenje da je limit pokusaja promene sifre premasen. Da li neko zna kako resiti problem ? Da li neko mozda zna koliko se ceka do ponovnog pokusaja da se povrati nalog ? Povrati sifra ?
[ Miroslav Jeftić @ 23.02.2011. 11:57 ] @
Neka obrati pažnju da li joj je neko upao i na mejl, odnosno najbolje da promeni lozinku i na mejlu i na FB-u Ali da budu neke sigurne lozinke, a ne tipa caca, cica i slično
[ Pera Lozac @ 23.02.2011. 12:10 ] @
Naravno, ali ne znam kako da resi ovo sa dozvoljenim pokusajima promene sifre. Ne znam da li postoji neki mejl facebooka gde bi mogla da se obrati administarotrima ? Ne znam koliko se ceka da bi ponovo mogla da pokusa da dobije sifru....To mi je problem..
[ hejejj @ 23.02.2011. 21:13 ] @
pa skini ie8 ovamo http://www.microsoft.com/windo...-explorer/worldwide-sites.aspx dolje stavi da si iz srbije ....inace pitao je kako da predje na noviju verziju internet explorer-a a ne da li da instalira operu itd. -.-
[ Qler01 @ 21.03.2011. 16:58 ] @
Pozdrav svima imam vec sada veliki problem sa Facebook.
Problem se sastoji iz toga da mi se na zidu pojavljuje stalno samoinicijativno internet stranica na kojoj se nalaze raznorazne slike.
Internet stranica je http://stump.ws/wf2wq
Vise ne znam sta da radim kada god se pojavi pojavi se i nekaslika na mom zidu koja ni malo nije prijatna, a ta slika se skladisti u slike koje su doate mobilnim telefonom.
Koristim Xperia X10 sa Android 2.1 i skenirao sam i nije nista pronasao na mobilnom telefonu.
Izbrisao sam Google Crome medjutim nastavilo se sve po starom.
Skenirao sam sistem F-Security i nista,imam i anty speywer ni on nije dao rezultate.
Ukidao sam nalog i ponovo aktivirao,izbrisao sve aplikacije na FB i nista nije dalo rezultata.

Ako neko ima savet sta da radim dalje?
[ Filip.ue @ 22.05.2011. 23:53 ] @
Pozdrav.

Kada hocu da se ulogujem na facebook, izbaci mi ovaj prozorcic:



Probao sam sve moguce kombinacije, tipa: telekom, telekom ; admin, ztonpk ; moj username i pass od face-a... i nece...


Da li neko zna sta treba da radim???
[ Miroslav Jeftić @ 23.05.2011. 00:13 ] @
Jesi probao s nekim drugim browserom? Jel ti radi net?
[ gigamg1 @ 23.05.2011. 00:16 ] @
A da probas drugi browser posto te mozda (gle cuda) medena opera zeza
[ Filip.ue @ 23.05.2011. 00:22 ] @
Jok.

Probao sa Mozillom i sa Chrome-om...

A net mi, naravno, radi...

[Ovu poruku je menjao Filip.ue dana 23.05.2011. u 02:01 GMT+1]
[ Qler01 @ 24.05.2011. 09:12 ] @
da nisi kojim slucajem izlozen fishing-u ?
[ Jericho @ 24.05.2011. 12:33 ] @
A da probas sa https?
[ Filip.ue @ 24.05.2011. 20:33 ] @
@Qler01 Ne verujem da je u pitanju fising...

@Jericho Nece ni sa https...

Od juce je pocelo da mi izbacuje ovu sliku:



Uploaded with ImageShack.us

Ja stvarno ne znam sta je problem... Sve mi sajtove otvara, samo fejs nece...
[ MasterRW @ 24.05.2011. 20:40 ] @
A da baciš pogled na fajl C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts ? Otvori ga npr u Notepad pa nam iskopiraj sadržaj.

Filip YU1TTN
[ djricky @ 24.05.2011. 20:43 ] @
iz aviona se vidi da je hosts fajl problem... otvara web interface adsl rutera kad proba da pristupi facebooku
[ MasterRW @ 24.05.2011. 20:48 ] @
Zato sam mu i napisao da pogleda fajl i iskopira sadržaj ovde.
Ako obriše sadržaj fajla velike su šanse da će rešiti problem. Dešava se da USB crvići ‚‚obuzmu‚‚ taj fajl :)

Filip YU1TTN
[ ToMiCc @ 20.06.2011. 10:44 ] @
Pozdrav! Ja sam upravo resio moj problem sa otvaranjem fejsa...
Hvala MasterRW ! :)
Naime meni nije otvaralo prozor sa username i password kao onom liku gore.. Meni nije htelo nista da otvori uopste.. A kad idem tracert facebook.com ping se zavrsi na 127.0.0.1 www.myavscan.com i to 1 ms.. Sto mi je odma zasrmdelo kao neki virus... Tako da sam obrisao hosts file i za sad radi sve super :)
Hvala jos jednom!
[ Filip.ue @ 20.06.2011. 12:00 ] @
Pozdrav.

U medjuvremenu sam i ja pronasao resenje:

Naime, instalirao sam program UltraSurf, on se pokrene i sve radi kako treba...

U svakom slucaju, hvala svima na predlozima i pomoci...
[ Qler01 @ 09.09.2011. 09:47 ] @
Imam jedan mali problemcic tacnije neznjanje. Na koji nacin da podesim da "slike i video snimci na kojima sam ja"budu vidljivi svima osim odredjenim prijateljima.
[ anon142305 @ 09.09.2011. 10:06 ] @
@ Qler01

Idi u listu albuma/videa, ispod svakog ces videti ovo:



Klikni na Custom i onda izaberi ko ne moze videti:

[ Qler01 @ 09.09.2011. 11:20 ] @
Tako sam i uradio i dodao par prijatelja za koje ne zelim da vide te moje fotografije, medjutim cak ni ostali ne mogu da vide te ostale fotografije na kojima sam tagovan ili sam sebe tagovao. Neki mogu da vide a poneki ne? Ne znam u cemu je stvar u opciji za oznacavanje sam takodje dodao listu perijatelja za koje ne zelim da vide gde sam ja to sve oznacen ( na kojim fotografijama ) a trazio sma da vidim gde je to podesavanje Zida,i nisam nasao?


P.S Sada sam probao preko opcije View As.. ( koja omogucava da se sa drugog profila vidi kako izgleda moj profil ) pokusao da kliknem na fotografije da mi izlista sve fotografije ali sam dobio Pop Up prozor sa ovim obavestenjem, koje ne znam kako da iskljucim?

[Ovu poruku je menjao Qler01 dana 09.09.2011. u 13:55 GMT+1]
[ tukidid @ 15.09.2011. 17:21 ] @
jel zna ko jel hakovan FB profil ako mu ide ime i text svih poruka s desna na levo?
nije do account settings/language? jer ako se tamo stavi npr arapski na zdravom profilu ostaje orijentacija s leva na desno
[ goxyy @ 30.10.2011. 15:41 ] @
Ljudi imam veliki problem sa fb...kad god pokusam da se ulogujem prebaci me na neki ruski sajt tacnije na ovaj http://vkontakte.ru/login.php?login_attempt=1 ....sta da radim??? imam i google chrome i operu....
[ Jokalina @ 04.06.2013. 21:57 ] @
Ljudi pomagajte...
Vec 2 meseca ne mogu da udjem na fejs sa kompa...Sa telefona ulazim normalno...Svi ostali sajtovi rade..

kad otvorim ovo se pojavi 0 Zahtevi

0 Poruke
Poruke;
Pošalji novu poruku
PorukeOstalo

Prikaži starije
Pogledaj sve
5 Obaveštenja
Obaveštenja
Podešavanja
Obaveštenja

Prikaži starije
Prikaži sve
[ mare-82 @ 21.10.2013. 14:51 ] @
Facebook ima (ozbiljne) tehničke probleme

http://www.media1.rs/tehnologi...ima_ozbiljne_tehnicke_probleme

Danas Facebook ima globalan problem..... Ko ima poteskoca?
[ igispasic @ 19.03.2014. 22:06 ] @
moze li mi neko reci, zasto preko Firefox-a, nemogu da pokrenem video klipove na facebook-u sa youtuba, ne reaguju uopste, jel se jos nekom desilo ovo??

[Ovu poruku je menjao igispasic dana 19.03.2014. u 23:21 GMT+1]