[ Lord_Master @ 24.07.2008. 21:37 ] @
Problem koji mi se javlja, malo je specifican... Dakle, radio sam na XP-u sa istim programom, i istim fontovima... E sad nisam siguran, da li je do Mac verzije FireWorks-a ili je do samog Tiger-a.

Ali kada pisem "ć" (skoro sa svim fontovima) meni C bude na mesto, a ova gore crtice ode 2 polja dalje... Jel imao neko slican problem, i da li mozda znate kako bi se moglo resiti?
[ colask8 @ 27.07.2008. 15:15 ] @
Ne znam, pogledaj koji ti je text encoding, mozda sa tim imas problema, pokusaj sa CP 1250.
[ X-it @ 14.08.2008. 18:52 ] @
Ja imam problem, kada prebacim na Serbian latin sve super radi ali ja nemam "majmunsko a" @ ???
[ MacOS @ 14.08.2008. 19:08 ] @
Citat:
X-it: Ja imam problem, kada prebacim na Serbian latin sve super radi ali ja nemam "majmunsko a" @ ???


Shift+Option+2

Ili idi u SystemPreferences pa u International/Input Menu i chekiraj Keyboard Viewer pa ces moci da vidis gde je koji znak kad promenis tastaturu.
[ Džeronimo @ 15.08.2008. 16:48 ] @
Citat:
X-it: "majmunsko a" @

LOL :)

Mene više asocira na konja, obzirom da se zove "at", a "at" je starinska reč za konja kod nas :)
[ X-it @ 19.08.2008. 22:43 ] @
@MacOS hvala na odgovoru

Kupiću uskoro onu Mac-ovu tastaturu, video sam je u Apple Shop-u kod nas, košta oko 4.9xx dinara kul izgleda

@Džeronimo a stvar navike i okruženja, a da je neka živoptinjica u pitanju....stoji