[ bubica2000 @ 30.10.2003. 06:33 ] @
Bok!

Imam HP 845c i prije sam koristila Win Me, pa je u njegovim opcijama postojala mogucnost da jednu sliku ili bilo sto isprintam u poster velicini, tj. umjesto na jednom papiru on prosiri sliku na 4 ili vise papira, sada u Win Xp toga nema, a bas bi mi sada to trebalo.
XP nije trazio drivere sam ga je nasao, a ako stavim originalni cd od pisaca nece mi skinuti njegove drivere.

kako da to rijesim?
[ zoran81 @ 01.11.2003. 16:36 ] @
Bubice,imaš pozdrav od bivšeg Osiječanina,a dok ti neko ne odgovori konkretnije,mogu samo da ti kažem da nedostatak neke opcije kao što je ta potiče iskjučivo od drajvera za štampač i ako ti niko ne odgovori koji drajver ti je potreban ti lepo nađi HPov sajt i pošalji im mail sa tvojim problemom ili potraži na istom sajtu sve drajvere za tvoj štampač i isprobaj ih jedan po jedan.Srećno!
[ SoulFly @ 01.11.2003. 17:14 ] @
ne bih rekao da je to do drajvera...shtampach koliko sma razumeo shtampa sve normalno osim shto korisnik ne mozhe da nadje tu opciju u novopm okruzhenju!? (ili je nema) ...inache se to mozhe obaviti preko npr. Corela
[ djolep @ 01.11.2003. 21:53 ] @
Treba ti drajver za tvoj stampac za WinXP. Uz sam drajver HP isporucuje i software za kontrolu stampaca. Sve to postoji na originalnom CD-u, ali ako je stampac stariji od WinXP-a onda skini sa HP sajta najnoviji drajver za tvoj stampac.
Verovatno ti je WinXP instalirao svoj genericki drajver za taj stampac, a ne HP-ov.
Probaj u Control Panelu /Printers and Faxes desni klik na tvoj printer, pa Properties/Advanced/New driver. Startuje se wizard u kome kliknes Next pa u listi izaberes HP, pa Have Disk pa ga uputis u odgovarajuci folder na CD-u, pa Next i pratis dalja uputstva.
[ Walker @ 01.11.2003. 22:34 ] @
Evo ja imam 845c i imam opciju poster printing.XP je op sistem a uz stampac sam dobio i drajvere za XP.Skini nove drajvere
[ Mister Big Time @ 03.11.2003. 01:30 ] @
Jel moze taj poster printing na 840C (prethodni ali isti model HP-a)?

Gde je to na originalnim drajverima?
[ zoran81 @ 19.11.2003. 22:13 ] @
Citat:
Mister Big Time:
Jel moze taj poster printing na 840C (prethodni ali isti model HP-a)?

Gde je to na originalnim drajverima?



Može,pošto imam HP 640c i tu opciju,a verovatno si hteo da pitaš koji drajver ti je potreban.
Ne znam ime drajvera,ali skinuo sam ga sa HPovog sajta i preporučujem ti isto da ne bi mnogo lutao.Prosto nađeš drajver za štampač 840c za tvoj OS i to je to!