[ Laki024 @ 28.07.2008. 20:32 ] @
evo sada gledam na tv reklamu " kupi vip prepaid karticu i svaka dopuna vredi duplo"
na zvanicnom sajtu jos nema informacija...
da li zna neko detalje oko ove promocije, i da li vazi i za stare korisnike vipa ili samo za nove?
da li ovo znaci da se opet povecava uspostava veze:(
[ Laki024 @ 28.07.2008. 20:47 ] @
ewo zvanicne informacije izvor call centar

Ako zelimo da ucestvujemo u ovoj promociji svaka dopuna vredi duplo potrbno je poslati sms DA na broj 060123461

promocija vazi do 30.septembra

sto se tice tarifiranja menja se sledece: 1 minut se zaokruzuje kao i do sada , a svaki sledeci minut se zaokruzuje na 30sec

bonus kredit vazi mesec dana , dok regularni kredit vazi 6 meseci kao i do sada.

u ovoj promociji kao i do sada mogu da ucestvuju novi i stari Vip korisnici
[ MP3MP3 @ 28.07.2008. 22:09 ] @
Opa pa veselo nema sta ! Tarifiranje 60+30 ! Blize se Telenoru ! Bolje da nemaju promociju nego da imaju takvu...
[ Laki024 @ 28.07.2008. 22:17 ] @
smem se kladiti da ce sada i mt:s da uvede ovakvo tarifiranje u cool tarifi....a onda vec stvarno ne znam jedini spas je postpeid , dok i to ne uniste skroz , kao sto su kada su poceli da zaokruzuju na minut , kao na prepaidu...
Ipak mislim da je i dalje najboje imati postpeid, i sve tri kartice prepaid od svakog operatera po jednu i kombinovati ih , kako idu promocije, a postpeid koristiti primarno posto tamo nema uspostave veze , a i dalje je jeftiniji nego prepaid
[ MP3MP3 @ 28.07.2008. 23:01 ] @
Citat:
Laki024: smem se kladiti da ce sada i mt:s da uvede ovakvo tarifiranje u cool tarifi....a onda vec stvarno ne znam jedini spas je postpeid , dok i to ne uniste skroz , kao sto su kada su poceli da zaokruzuju na minut , kao na prepaidu...
Ipak mislim da je i dalje najboje imati postpeid, i sve tri kartice prepaid od svakog operatera po jednu i kombinovati ih , kako idu promocije, a postpeid koristiti primarno posto tamo nema uspostave veze , a i dalje je jeftiniji nego prepaid

Inace kada je telenor pre godinu dana uveo pakete 60+60 mogao je i mt:s ali ne oni su uveli 60+1 sa jos jeftinijom uspostavom, tako da ne verujem da ce ikada uvesti to tarifiranje, odnosno bar ne skorije...
[ Slobodan Milivojevic @ 29.07.2008. 00:12 ] @
Uzas jedan, pa oni kao da oce da oteraju svoje korisnike, kako daju neku promociju tako povecaju uspostavu veze, tako unakaze tarifiranje...

A i mt:s je povecao uspostavu veze za TIPI i KUL, kad je dao cuvenih 1200 minuta, za koje su pak odjednom ukinuli aktivaciju bez prethodne najave...

Neka hvala, ne trebaju mi takve promocije, drzim se kombinacije 2 postpaida i ne nameravam da menjam.
[ Agent Smit @ 29.07.2008. 09:16 ] @
ne znam sto bi neko koristio budjavi prepaid,koristim postpaid od početka, zakon je, postpaid je ipak najpovoljniji, pa ne bi bilo logično da nije tako...
[ trader6 @ 29.07.2008. 09:41 ] @
Pa ljudi neko mora da plati reklame, a ne citaju svi mala slova u ponudi
[ MP3MP3 @ 29.07.2008. 09:41 ] @
Citat:
Agent Smit: ne znam sto bi neko koristio budjavi prepaid,koristim postpaid od početka, zakon je, postpaid je ipak najpovoljniji, pa ne bi bilo logično da nije tako...

Ja koristim prepaid jer na mt:s-u osim promocije za sms imam mondo web sms i sms od 1.06 pa s tom kombinacijom mi sms izadje na 0.5din prosecno jer imam net a skoro uvek sam kuci pa makar i na par sati, razgovora par mesecno pa mi se postpaid nikako ne isplati, osim toga potrosnja mi varira ponekad je i troduplo veca ili manja od prosecne sto bi na postpaidu debelo kostalo, a dva postpaid broja neka hvala, mogu to i sa prepaid ali mi netreba.

Bilo je zanimljivih promocija za prepaid i traju i smisljaju se nove i sada ...
[ MP3MP3 @ 29.07.2008. 09:53 ] @
Evo i na sajtu vipa, dakle zvanicno je :
Cena uspostavljanja veze po svakom započetom razgovoru je 2.8 din. U svim tarifnim paketima razgovori se tarifiraju na 30 sekundi nakon prve minute razgovora. Cene se ne odnose na dodatne usluge.

http://www.vipmobile.co.yu/cm/private/prepaid/tariff.php


Iskoristi hit leta!

Kupi Vip prepaid SIM karticu i svaka tvoja dopuna do kraja septembra vredi duplo *.
Iznos dopuna nije ograničen, tako da - što više daš, više dupliraš!

» Bonus kredit ne važi za roming usluge i usluge sa dodatom vrednošću.
» Bonus kredit važi 30 dana od dana poslednje uplate dopune.
Za više informacija pozovite Korisnički servis na broj 060 1234.



http://www.vipmobile.co.yu/cm/...e/prepaid/promotions/index.php




Samo dok prodje promocija osta tarifiranje 60+30 a sledecom promocijom bice verovatno uspostava 2.9 sa tarifiranjem 60+60... daleko bilo da ne cuje zlo...
[ genijalcina @ 29.07.2008. 11:49 ] @
A kako li ce razdvajati bonus kredit od regularnog? Koji ce se prvo trositi? Mozda nesto slicno kao na pocetku sto je bilo? (kad su tek poceli)
[ agasoft @ 30.07.2008. 10:15 ] @
Mogu da ga odvajaju, razdvajaju, izvdvajaju, lično mene kao korisnika su
juče, sa poslednjom potrošenom porukom, izgubili do neke nove, lepe
promocije, a ja sad na MTS-u imam dve hiljade i četri stotine pedeset i neku
poruku!
[ dusan2309 @ 10.08.2008. 14:10 ] @
Bolje 60+30 nego 60+60 koji je bio kada su poruke bile besplatne(tj. 1000 poruka)


P.S. Da li neko zna planira li vip da uvede tarifne dodatke?



[Ovu poruku je menjao dusan2309 dana 10.08.2008. u 19:32 GMT+1]
[ milanpavke @ 10.08.2008. 18:05 ] @
Uveli su tarifni dodatak za gprs na post pejdu, a za ostalo tezi slucaj.
Kao i druga dva operatera sto se ne trude da nesto poprave svoje, bar godinu dana nista nisu poboljsali.
[ net021 @ 11.08.2008. 12:16 ] @
pazi ti ovo / poboljsali / pa crko sam od smeha kad sam procitao..... unistili su i postpaid pakete samo jos da ponovim i ovde da telenor ukine prenosenje minuta u prenesi paketima :)
[ Laki024 @ 24.09.2008. 21:03 ] @
priblizava se i va promocija kraju,....

do sada je bilo na prepaidu:

1. Kada je Vip stigao dobijalo se 1000din gratis krede u nacionalnom saobracaju.
2. Potom je do kraja 2007. god bilo da svaka dopuna vredi duplo vise
3. Potom je bilo da u prvoj polovini 2008. svaka dopuna vredi 50% vise
4. Onda je bila promocija 1din/min nakon prvog minuta koji je kostao cc 10din
5. nakon toga su 2 meseca sve poruke bile besplatne do maksimalnog iznosa od 1000sms
6. potom su opet smislili duplu dopunu na prepaidu...

Bice sada interesantno videti sta su ljudi iz marketinga smislili. ( nadamo se nesto lepo i korisno )

inace do sada sam redovno uz mix 1000 postpeid ( koji sam uzeo sa vaucerom police avans 10000 din - jos sam u pretplati oko 6000 a vec 3 puna meseca koristim ) redovnmo kombinovao sa Vip prepaidom , posto mislim da za sekundarni br , i na prepaidu ipak su do sada nudili najvise, cak im i postpeid ponuda nioje tako losa, samo sto mene ne zanimaju telefoni pa mi je mnogo bolje kada mi neko da gratis 10000din krede kao sto je dao mt:s.