[ Dejan990 @ 29.07.2008. 03:18 ] @
Ovako...googlao sam i googlao...evo vec par dana trazim nacin da uradim upgrade roma na mom 6515, ali svaki put neuspesno.

Pogledajte i kada je tema otvorena...e pa u 4 ujutru sam digao ruke i krecem u krevet, ali posto ne znam vise sta da radim pisem ovde...

Znaci ovako...imam HP 6515, koji kada god pokusam da upgradeujem, ispise poruku "Incorrect SKU"...Skapirao sam i sam da je to zbog one oznake posle 6515 (e,a,d,g...) ali ja nemam ni jednu oznaku...naime kada probam sa onim romovima sp31822 sp33344 sp33246 sp33246 dobijem isti error message...posto sam trazio odgovore na nekom forumu procitao sam da ako nemas oznaku koristis rom od 6515e...probao nece...

Mislim da nemam roma koji nisam skinuo ( a koji su savetovali na forumima ) a da nije radio. E sad...moja verzija roma je 1.12.00WWE English

Veceras sam moglo bi se reci otisao korak napred ( citaj nazad ) time sto sam mogao da svoj 6515 posaljem u servis ovlasceni time sto sam se igrao i eksperimentisao. Nasao sam onaj BigROM1.12 to 1.20 fajl u kom imaju neki fixevi...programi...bla bla...uglavnom sledio sam instrukcije...dobijao na ekranu neki progress i onda mi je ispisao da ne moze da upise u memoriju...ja sam umro od straha...nisam mogao da ga upalim, jer sam imao "crveno svetlo smrti", koje sam uspeo da resim jednim parcetom papira, i povratio svoj hp6515 i sada radi ko sat sa 1.12 i dalje...

btw pre ovog prethodnog koraka sam bio prebacio u mydocuments enterbl.exe :) ne pitajte zasto ( procitao sam :D ) i valjda se u tok brljanja sa prethodnim korakom to izgubilo.

Elem...da rezimiramo...sve radi sada, evo hp gledam u njega radi ko sat, ali me interesuje da li neko moze da mi pomogne..da mi objasni kako da upgradujem rom mog hp6515""no sign"" na veci rom

razlog upgrade roma je zato sto bi uredjaj bio stabilniji i normalnije radio, jer je u poslednje vreme cim pokrenem neku zahtevniju aplikaciju ( kamera, wmp.. ) gasio se i treballo bi mu po pola sata da ga drndam otvaram da bi se upalio...to je jedno vreme prestalo...a dok je na punjacu ili cradelu to ne radi...

ko razume shvatice :D

-----------------------------------------------------

Imam jos jedno usputno pitanjce...ako ima neko ko je uspeo da osposobi miomap ili igo na ovom uredjaju ili bilo kom drugom 240x240 ( square ), neka mi se javi na PM, da ga pitam nesto...

-----------------------------------------------------

eto to bi bila ova skromna dva pitanja od mene...ovo za rom mi je vazno, jer stvarno mislim da bi mi rom upgrade pomogao oko "stabilizacije" sistema, ali mi treba pomoc...tako da ljudi...F1!!!!! :D

pozz