[ DankoH @ 03.08.2008. 16:15 ] @
Pozdrav.

Posto u aparatu imam službenu internu karticu sa mogučnosti vanjskih poziva, prije svakog poziva moram staviti broj 9. Na primjer
ako zelim pozvati broj 091527xxxx moram utipkati 9091527xxxx.

Problem je u tome sto su mi brojevi u contacts spremljeni sa prefixom 9, pa SMS poruke koje dolaze, ne nalaze u imena u imeniku :(.
Nadalje, ne mogu poslati poruke na te brojeve jer je opet prefix 9. Jedina solucija je da imam po 2 broja za svaki kontakt sto je suludo.

Dakle, trazim neki addon na postojeci DIALER koje ce na svaki broj koji se zove dodati broj 9. Da li je kome poznato tako nesto.
Probao sam neke programcice kao MyPhonePr(tako se nekako zove)... ali to nije bas to sto meni treba.



Nadalje, sto je totalno kretenski, u contactima ne mozes selektirati vise njih da ih recimo obrises. Dali ima za to lijeka??
Nadalje. Kako to da se u contacts ne moze postaviti koji ce kontakti biti prikazani. Oni iz aparata ili oni iz SIM-a. Svi su zajedno
i mozes se slikat...
Za mene su ovo osnovne stvari koje bi takav telefon definitivno trebao imati. Moram priznati da sam se jako s njime razocarao
jer se sa aparatom definitivno nije ugodno koristiti. Da posaljem SMS trebam 20 sekundi pikati po kontaktima i po broju da uspijem odabrati primatelja..



Dakle molim pomoć. Hvala!
[ DankoH @ 03.08.2008. 20:56 ] @
Rijeseno!!

MagiCall je program koji je sve odradio kako treba.

Pozdrav!!