[ ljubinkovic @ 05.08.2008. 21:19 ] @
Verovatno postoje teme slicne ovoj, ali nista novije nisam uspeo da nadjem. Od kada je MTS uveo tarifiranje po sistemu zaokruzivanja na 60 sec a bez da su ikoga obavestili o tome, racuni su mi se drasticno povecali i hocu da raskinem ugovor koji mi istice za mesec dana! Posto ne mogu vise da uhvatim korak sa mnogobrojnim paketima zanima me koji je trenutno najisplativiji, nebitno koja je mreza u pitanju! Do sada sam koristio MTS-ov BEL 150 postpaid paket. Svaka pomoc je dobro dosla.
[ Emil Ranc @ 05.08.2008. 23:58 ] @
Neki Mix paket kod mts-a, Prenesi kod Telenora. Za VIP se ne bih odlučio, mislim da nisu dovoljno prodrli na ovo tržište i pitanje je i da li će. Možda je Telenor Prenesi nešto bolji, pošto (još uvek) ima prenošenje preostalog saobraćaja u naredna tri meseca. Na Mixu su to ukinuli, ako se ne varam.

S druge strane, možda bi ti MTS Hello, ili Telenor Start više odgovarali, ukoliko je većina tvojih poziva kratka, i ukoliko pozive pre svega upućuješ u domaću mrežu (mts, odnosno Telenor); ovi paketi (još uvek) imaju sekundno tarifiranje.
[ Catch 22 @ 06.08.2008. 00:16 ] @
Koji sve mts postpaid paketi imaju još uvek tarifiranje po sekundi, bez zaokruživanja, možeš da vidiš ovde

Za ostale operatere ne znam da li postoje takvi paketi, a da su još uvek u opticaju (?)

PS
Informaciju iz navedenog linka bi trebalo proveriti kod mts-a, za slučaj da su nešto u međuvremenu bez najave menjali (po već ustaljenom običaju).
[ ljubinkovic @ 06.08.2008. 17:12 ] @
Nema sanse da se odlucim, a ovo zaokruzivanje na minut je cista pljacka!! Menjaju ove tarife kako im se svidi a da cak i ne obaveste korisnika... kaubojstina

[Ovu poruku je menjao ljubinkovic dana 06.08.2008. u 19:29 GMT+1]
[ Slobodan Milivojevic @ 06.08.2008. 18:44 ] @
Po meni je najbolji prenesi kod Telenora, jer bar se prenose minuti i poruke, e sad tesko da ces da pobegnes od 60+1. Jos bi za mesec dana trebalo i da bude uvida u potrosnju i to mnogo bolje nego kod mt:sh-a.
[ Emil Ranc @ 07.08.2008. 00:25 ] @
Ovakav kakav je sad, uvid u potrošnju na mts-u je zaista neupotrebljiv; skoro pola meseca uopšte ne radi, a kad radi, podaci o potrošnji kasne i po tri dana...
[ mardini @ 30.08.2008. 11:00 ] @
U mts-u je ponovo vraćeno tarifiranje po sekundi, ali samo u mix tarifi!!!
[ MP3MP3 @ 30.08.2008. 11:58 ] @
Citat:
mardini: U mts-u je ponovo vraćeno tarifiranje po sekundi, ali samo u mix tarifi!!!

Gde si to video, na sajtu je 60+1.
U KS-u mt:s-a mi odgovorili da je ta informacija netacna.

[Ovu poruku je menjao MP3MP3 dana 30.08.2008. u 14:22 GMT+1]