[ riddler @ 25.10.2001. 13:48 ] @
Treba mi pomoc?? licq ne salje poruke mojim prijateljima koji su na icq 2000b. kako da sredim to?? poruka kao ode kad je posaljem kroz server ali ocigledno ne stizu sve poruke.
[ Tigerheart @ 26.10.2001. 09:37 ] @
Citat:
riddler je napisao:
Treba mi pomoc ??? licq ne salje poruke mojim prijateljima koji su na icq 2000b. kako da sredim to?? poruka kao ode kad je posaljem kroz server ali ocigledno ne stizu sve poruke.

meni se desavalo i sa icq 2000b ovih dana da neprodju poruke ... najverovatnije je problem na samim serverima ..... znaci simtomi su sasvim normalni ...nema panike
[ m r v a @ 26.10.2001. 20:55 ] @
Citat:
Tigerheart je napisao:
najverovatnije je problem na samim serverima .....


A jel' neko ima trip sa ICQ offline porukama ???
Ma koliko se puta re-logovao uvek dobijam offline poruke koje sam primio i u proslom logovanju, i u proslom. ... i tako u nedogled !
[ Gojko Vujovic @ 26.10.2001. 22:11 ] @
Imam ja, i mnogi koje poznajem, svaki put dobijam po 60ak poruka. To je problem icq servera pretpostavljam..
[ MoHicAn @ 26.10.2001. 22:55 ] @
Ma verojatno su optimizovali servere za novije icq-ove
(posto cujem da na ovim najnovijim nema tih problema)
da bi zeznuli linux korisnike i korisnike onih starijih icq-ova koji nemaju reklame itd itd

kranje neprofesionalno !!!

Ja licno ostajem uz moj 99b ...
[ Markoxxx @ 27.10.2001. 03:19 ] @
ama i ja sa mojim ICQ-om 99a u winu i sa LICQ-om dobijam jedne iste poruke vec jedno mesec i vise... smuci mi se vise.. mrzi me da ga dizen online zbog toga...
[ m r v a @ 27.10.2001. 04:08 ] @
Evo probah icq200b ver 4.55, i nema anoying offline poruka ....

probao sam i gnomeicu, micq i efekat je isti kao i sa starijim icq99a(b)
offline do kraja zivota !
brrrrr

neko resenje ??
[ torbica @ 27.10.2001. 04:16 ] @
imao 2000b i pravio je s***** i meni i sv3ti.........
vratio se na 99b i gomila djubreta......
[ random @ 27.10.2001. 05:21 ] @
Da li je pravi trenutak da se masovno predje na Jabber?

www.jabber.org
www.jabbercentral.com
[ riddler @ 28.10.2001. 09:42 ] @
ma, jeste frka sa serverima...proverio sam na wwwlicq.org. ali mi stvarno idu na zivce offline poruke. Zar ne postoji neko resenje?!? Da li bi pomoglo menjanje servera...ili naci neki program novijeg datuma?!?
[ MoHicAn @ 28.10.2001. 12:38 ] @
Ma bre mirabilis oce da svi predjemo na novije icq-ove da mogu da nam uvaljuju razna sranja sa njima tipa reklame itd itd .... zato noviji icq-ovi nemaju taj problem !!!
[ Gojko Vujovic @ 28.10.2001. 12:59 ] @
Tačno tako, probao sam najnoviji icq koji nude za download i nema problema ni sa windowsom što je torbica pričao (to imaju stariji build-ovi, najnoviji ne ruši windowse), niti ima duplih offline poruka.

Trebao bi neko da prepravi one icq libs i sve te silne icq klijente, čudi me da to niko ne spominje i ne izdaje još nove verzije..
[ random @ 28.10.2001. 14:29 ] @
Jabber radi bez problema...
[ riddler @ 28.10.2001. 15:51 ] @
da, jabber je mozda ok. ali imam problema da se prijavim za icq...jednostavno nikako nece da registruje broj...u cemu gresim?!?
[ random @ 29.10.2001. 03:21 ] @
Koji klijent koristiš i koji server?

Btw, na http://jabberview.com/ imaš stalno ažurnu listu servera.

P.S. Ja sam [email protected]
[ Dejan Lozanovic @ 07.11.2001. 13:44 ] @
Citat:
m r v a je napisao:
Citat:
Tigerheart je napisao:

najverovatnije je problem na samim serverima .....





A jel' neko ima trip sa ICQ offline porukama ???

Ma koliko se puta re-logovao uvek dobijam offline poruke koje sam primio i u proslom logovanju, i u proslom. ... i tako u nedogled !



E imamo slicne tripove, ali za divno cudo nasao odmah foru :))), kada dobijes te offline poruke, ponovo samo daj ICQ-u da bude offline, pa mu ponovo rucno daj Online, i po drugom logovanju bude sve ok :)), ona cuvena programerska daj da izadjemo iz kola pa da udjemo i probamo da upalimo opet :). Mislim da su tripovi oko toga sto mi nasilno prekinemo vezu sa hangup, i onda ICQ server utripuje da tebi uopste nije poslao poruke
[ impaque @ 07.11.2001. 23:18 ] @
khm... to bash$ i ne pali sa mojim licqom :(