[ dragan1983 @ 12.08.2008. 22:31 ] @
hteo sam na svom racunaru da napravim server i da na njemu kreiram web stranicu kojoj ce svi moci da pristupe, citao sam mnogo o tome ali i dalje nista ne znam. Jel to moguce i ako jeste kako? racunar nebi radio stalno vec samo danju a prezentacija bi bila prosta sa malo teksta i nekoliko slika. Neki su mi rekli da bi najbolje bilo da se prijavim na neki freehosting i da tamo postavim izradjenu stranicu ali tamo ima puno reklama koje zauzmu po pola strane pa zato hocu da napravim sve svoje.
[ Milan Gligorijevic @ 13.08.2008. 07:10 ] @
Freehosting je mnogo bolje rešenje. Nemaju svi reklame.
Evo ti spisak sa opisima pa nađi koji ti najviše odgovara => http://www.elitesecurity.org/tema/poslednjaporuka/65692

[ D.i M.e @ 13.08.2008. 16:03 ] @
Imaćeš toliko komplikacija sa time da praviš od svog računara server tako da bi ti se više isplatilo da platiš neki hosting nego sa time da se bakćeš.

A što se tiče free hostinga, ne znam kakvo je baš trenutno stanje u vezi sa reklamama, ali ako ti to nije neki specifičan sajt (odnosno struktura sadržaja) možeš da razmisliš i o besplatnim blog uslugama kao što su WordPress ili Blogger koji ti ne prikazuju njihove reklame.
[ dobar_decko @ 13.08.2008. 18:31 ] @
Ako zelis javi mi se na pvt,spreman sam da ti poklonim hosting bez ikakvih reklama...Pozdrav :)
[ Ferry @ 14.08.2008. 08:16 ] @
Bolje kupi hosting ili prihvati poklon koji ti se nudi jer bi samo velike pare pucao na Javnu staticku ip adresu , a te pare sto bi dao za ip adresu mozes da kupis za godinu dana neki lep i solidan placeni hosting bez reklama
[ Stefan Jocic @ 12.11.2008. 21:01 ] @
Kupi hosting,jer kad hostujes na tvom racunaru mozes imati vrh 10 posetioca,zbog brzine linka.Kupi hosting ionako su cene dzaba!
[ Dusan Filiferovic @ 12.11.2008. 22:36 ] @
Hosting je danas previse jeftin da bi neko drzao kod sebe na racunaru svoj sajt.


btw: ne vidim svrhu ozivljavanja ove teme ali nema veze