[ Milos Milos @ 16.08.2008. 17:03 ] @
Da li tako nesto postoji
[ Milos Milos @ 16.08.2008. 18:49 ] @
Ljudi da li je moguce da niko nezna, nista o tome.
[ Mister Big Time @ 16.08.2008. 23:21 ] @
Naravno da niko ne odgovara kada si omasio forum. Imas Emigracija podforum ovde na ES-u pa pogledaj tamo...

Neka mod prebaci temu.


P.S. Tako nesto postoji, ali ces propiskiti majcino mleko da bi sredio takav papir (naravno zavisi od mnogo faktora, ovako nisi dao apsolutno nikakve podatke pa takav odgovor i dobijas..). Poznato ti je da je nama iz Srbije hardcore tesko putovati i kao turisti, a nekmoli iseljenje i emigracija kada ko pozeli..
[ Milos Milos @ 16.08.2008. 23:50 ] @
prvi put sa na forumu pa sam zato omasio interesuje me za austriju zato sto su mi roditelji tamo vec 35 god matori je cak uzeo i njihov pasos probao sam spajanje porodice ali to nije uspelo pa bih molio ako neko zna neki drugi nacin da mi pomogne hvala unapred svim forumasima
[ Mister Big Time @ 17.08.2008. 23:49 ] @
Citat:
Milos Milos: interesuje me za austriju zato sto su mi roditelji tamo vec 35 god matori je cak uzeo i njihov pasos probao sam spajanje porodice ali to nije uspelo pa bih molio ako neko zna neki drugi nacin da mi pomogne hvala unapred svim forumasima


Cek pa gde si ti ziveo? Sa njima tamo ili ovde u Srbiji? Sto si vise ziveo tamo od rodjenja mislim da imas vece sanse...

A zasto nije uspelo spajanje porodice, pa to su ti roditelji ne ides da se zenis tamo za pare?! Ali dobro ipak su to Austrijanci.... gde je srpska dijaspora najveca pa im je muka da dolazimo.... moj drugar se cimao kao niko zbog sugave turisticke vize za Bec, decko isao na koncert na jedan jedini dan... na jedvite jade iz 2x su mu dali vizu na 3 dana