[ mserifov @ 16.08.2008. 17:40 ] @
kako da otključam sagem myW 8
[ skymobile @ 17.08.2008. 09:44 ] @
Nikako, ni ti ni bilo ko drugi. Resenja nema, a sumnjam da ce ga uopste i biti. Taj tel je vec 2 god na trzistu i jos nema solucije za otkljucavanje.
[ mserifov @ 17.08.2008. 09:50 ] @
Nemoguće da nema riješenja a neki frajer u Orašju bih kaže da postoji način za otključavanje. Kaže da ima neku foliju koja se stavi ispod sima kartice i ta folija zajedno sa SIM karticom na kojoj je neki kontroler stavi u ležište za karticu i on radi.
Imaš li još ikakvu ideju o otključavanju ovog telefona.
Mora postojati način da se nekako otključa.
[ skymobile @ 17.08.2008. 11:40 ] @
Ponesi onda tom frajeru, nek proba, bas me zanima kako ce se ponasati posle.
[ Iksi @ 17.08.2008. 13:50 ] @
neku foliju? :)d to nije folija to je ili turbo sim ili ultra sim... ultra
sim koliko se secam radi sa vise modela ali uopste ne mora da znaci da radi
sa tim modelom. Inace kad ubacujes tu karticu ispod sim kartice sim mora da
se malkice isece ili istruze da bi lepo sve stalo u telefon. btw Za sve
ostale informacije pogledaj
http://www.gsmserbia.com/forum/archive/index.php/t-23756.html
naravno moras da se registrujes.
[ mserifov @ 17.08.2008. 15:04 ] @
Ja dok sam tražio Unlock kode za moj sagem MY W8 naiđem na ovo čudo koje kao biva otključava odnosno omogućava da telefon radi sa karticom sa naših mreža bez bilo kakvog mejenjanja softwera odnosno klasičnog načina dekodiranja.
Evo link http://yessim.com/

Čak ima i video na youtube-u



ako još neko nešto zna o ovoj problematici neka napiše nešto


[mod edit] dodat kod za prikaz videa u poruci


[Ovu poruku je menjao Catch 22 dana 17.08.2008. u 20:21 GMT+1]
[ Catch 22 @ 17.08.2008. 19:24 ] @
[ svakaVamcast @ 17.08.2008. 20:33 ] @
E super ste poskidali sa YouTub-a sve sto ste nasli,ajde `vako,ja cu svakome da poklonim po jednu tu istu karticu,Furiusovu,Turbo-sim,Universal SIM,a onaj ko otkluca telefon i posle nedelju dana isti telefon normalno radi,ja mu platim i trzisnu vrednost telefona.U suprotnom,vi meni date pare !

- Kao sto je kolega Denis (sky) odna na pocetku rekao,za sada nema resenja za ovaj model koji trajno rade,znaci preko iste ce raditi neko vreme i posle niti jedan kartica niti jedna solucija ce resiti telefon.
[ skymobile @ 18.08.2008. 00:42 ] @
Pricam ja, al' nece niko da slusa.....no neka proba ko god zeli i misli da moze, pa kom opanci TOM I DzERI
[ Catch 22 @ 18.08.2008. 09:20 ] @
^ Svrha kačenja snimaka:
Ko je pažljivije pogledao oba prikačena Youtube snimka mogao je da primeti da se radi o jednom te istom snimku, a navode se dva različita izvora kao "autori rešenja", što samo po sebi govori nešto (kao i ovi "pokroviteljski" komentari).

Nije uvek istina ono što na tarabi piše...
[ svakaVamcast @ 18.08.2008. 10:04 ] @
Pa onda treba da pored snimka ili posta tako i napises.Znaci : svrha stavljanja moga snimaka je ta i ta. Ne da se dovodi u nedoumicu,zar ne ?

Samo da napomenem,nije rec o razlicitim resenjima,ta kartica je inace isti proizvod,znaci Yessim je proizvod Furious tima koji je inace kupio ONE-STOP-FACTORY u Kini.

Trebali jos pojasnjenja ?

P.S. To inace,opet da potvrdim NE RADI sa w8 kako treba ! Ni to niti ista drugo !
[ djakoneti @ 26.12.2008. 21:07 ] @
meni su rekli da moze u telenoru da se nabavi posebna kartica posto tel. radi samo na UMTS znaci na vecim frekfrencijama a da ne radi na obicnim karticama jer Java i da kad se ubaci ta kartica radi samo na postpaidu.pokusacu pa cemo videti..
[ BVC-Project @ 27.12.2008. 15:56 ] @
Znači Sagem My W8 radi samo na 2 i nešto GHz,e, da čovjek ne povjeruje u božićna čuda,he,he.
Ništa od te rabote,zaboravite Tornado,Turbo ili Universal SIM,nema kvalitetne opcije otključavanja osim ukucavanja originalnog NCK-a koda i to je to,story end !
[ skymobile @ 28.12.2008. 00:32 ] @
Citat:
djakoneti: ....pokusacu pa cemo videti..


Mnogi su pokusali...