[ Blablabla @ 21.08.2008. 18:35 ] @
Video sam HTC Universal pre mesec dana i od tada samo trazim posvuda da ga kupim, ali nigde ne mogu da nadjem. Voleo bih da mi pomogne neko ko ima HTC Universal u Novom Sadu (da me uputi gde je kupljen itd.).
Ako nije problem, znacilo bi mi i ako bi neko imao volje da mi pokaze u stvarnosti kako ta sprava radi - da vidim svojim ocima da li vredi traziti ga ovoliko. (HTC Universal mi je idealan po dizajnu/formi - to je ono sto trazim (i to jos crn sa crvenim svetlecim tasterima :) ).)

Ko god ima neku informaciju dobrodosla je.
[ Blablabla @ 06.09.2008. 20:45 ] @
Kapiram da bi mi za toliki "telefon" trebale i pantalone sa vecim dzepom na butinama* (posto ga necu vucarati u ruci, a ne volim ni da kacim stvari na sebe). Tako da ako iko ima predlog modela takvih pantalona nek se oseca slobodnim predloziti (ne bih maskirne, samo jednobojne u obzir (sive najbolje)).

----
* na butinama je bitno dakle (sto navise to bolje, da se ne moras saginjati), dakle ne samo na kolenima (ja ne znam sta su te dileje od dizajnera odece mislili kad su stavljali dzepove sa strana kolena... na najlomnije mesto gde ce najvise smetati pri kretanju...)

---------
Ugred: Jos uvek trazim HTC Universal tj. Qtek9000. Postavio sam pitanja na kontaktima internet prezentacija nekih firmi kod nas i drugde, ali niko ne odgovara jos uvek...

[Ovu poruku je menjao Blablabla dana 06.09.2008. u 22:16 GMT+1]
[ BioSQUAD @ 11.09.2008. 01:51 ] @
Qtek 9000 sad je malo tesko naci. Samo od nekog VELIKOOOG ljubitelja 9000 mozes da nadjes, inace tesko..
[ penic @ 21.09.2008. 12:09 ] @
Odskora posedujem Uni-ja(kupio sam ga
polovnog od lokalnog dilera mobilnim tel.)
kako ga često nazivaju.
Malo je velik ali funkcionalan, kao tel. ga nisam ni koristio.
Ne znam šta te tačno interesuje..
Ja koristim kao nosač za brdo informacija
i knjiga koje mi trebaju zbog posla (.pdb i .pdf).
Uz ogovarajući software radi odlično.
[ nmilosev @ 23.09.2008. 19:24 ] @
Mislim da nema više razloga kupovati Universal pored HTC Raphaela. Ja sam isto tražio Universala neko vreme ali sam odustao. Bez PayPala - nemoguća misija !
[ Blablabla @ 15.02.2009. 23:04 ] @
Ma, HTC Universal je zakon. Meni treba zbog velikog 'touchscreen'-a za crtanje. I tastatura je zakon zakona, ono zakonski! ...A foto i snimanje su taman za internet ako treba neki blog da se vodi ili nesto.

Nasao sam u htcphonestore za 550$ i na eBay 350$ (sto je super!) preko Western Union moze placanje (sa transportom je ukupno 400$ valjda - sto je razumna cena). ...Sto taj PayPal j.m. svoju - sto ne stave Srbiju na listu podrzanih zemalja - kad moze moneybookers moze i PayPal...

Je l' se to meni cini ili preko Western Union mozes samo da primas pare?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 15.02.2009. 23:13 ] @
A može PP i u Srbiji. Samo, bolja je kupovina u lokalu. Meni je letos kolega nudio Unija starog valjda 6 meseci (ako je i stariji bio, bio je u odličnom stanju) za 250€.
[ Blablabla @ 17.02.2009. 14:28 ] @
Hej, to je dobra cena! (za polovan nije odlicna, nije vrlo dobra, ali je eto dobra...)
Je l' crn? Je l' ima crveno svetlo ispod tastature?

Kod koga mogu da vidim Qtek 9000 uzivo da pogledam kakav je u stvarnosti?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 17.02.2009. 14:52 ] @
da, bio je skroz crn. Uzmi u obzir da je to bilo pre 6 meseci..pa i više..letos
[ Blablabla @ 20.02.2009. 15:17 ] @
Kod koga mogu da vidim Qtek 9000 uzivo da pogledam kakav je u stvarnosti?
[ BioSQUAD @ 20.02.2009. 19:04 ] @
Sad mozes (sto treba da proveris oglase, ali u poslednje vreme ih nema) da nadjes i za 180 u super stanje.
[ slotter @ 22.02.2009. 16:40 ] @
Imam ja isti koga bih se odrekao u zamenu za odredjenu svotu novca (eura).
Meil> [email protected]
[ Rade Zemun @ 25.02.2009. 14:10 ] @
Evo vec trecu godinu imam Unija.
Moja topla preporuka.
Posle mnogo probanih, skrasio sam se na njemu.

Sve ostalo je vec receno (napisano).