[ Danko. @ 22.08.2008. 13:23 ] @
Treba mi program za ubacivanje teksta u film,npr.kada pustas film pise ko ga je pravio itd,ne da zalepi teks u film nego da pises u filmu npr.na pocetku filma (www.....com)
[ bytefx192 @ 23.08.2008. 13:42 ] @
Subtitle Workshop, @Danko kaze da mu treba da NE zalepi title....

Pokusaj pa javi...
poz
[ Danko. @ 23.08.2008. 20:30 ] @
Citat:
Djordjevlasotince: Subtitle Workshop, @Danko kaze da mu treba da NE zalepi title....

Pokusaj pa javi...
poz



sa ovim programom sa odavno probao,dobar je,ali ne znam kako da snimim posle fail kada sve ubacim u njega
[ bytefx192 @ 24.08.2008. 16:06 ] @
Snimi ga kao SRT

Nadji, imas tu opciju negde pred kraj....
[ Stranger2 @ 24.08.2008. 21:36 ] @
Citat:
Snimi ga kao SRT

Nadji, imas tu opciju negde pred kraj....

Ides na Save As...
i onda izaberes SubRip format
[ bytefx192 @ 25.08.2008. 09:13 ] @
Ok SUbRip, nemam pored mene, a zaboravio sam kako bese....

Prelistaj i forum, imas pisano o programu, sta i kako... Da ne pisemo ponovo..
pozdrav !
[ Danko. @ 28.08.2008. 12:02 ] @
Probao sam sa Subtitle Workshop,on mi samo pravi tekst ali bih hteo da ga direktno zalepi tamo gde sam ga ja formirao,jer postoji takav program

Ja hocu samo na pocetku filma da pisem nesto,to je sve
[ Stranger2 @ 28.08.2008. 13:45 ] @
Citat:
Ja hocu samo na pocetku filma da pisem nesto,to je sve


To napravi u nekom od programa za video montazu npr. Sony Vegas.
Mislim da vec ima opcija za pisanje teksta preko videa. Ako nema onda u nekom programu za obradu slika (recimo Paint.NET) napravi sliku na kojoj je ispisan tekst koji hoces. Onda tu sliku u programima za montazu ubaci ispred pocetka pocetka filma, odredi trajanje te slike i gotovo.
Tako ce gledaoc kada gleda film prvo na pocetkui prvo videti taj tekst a zatim video normalno pocinje. Dosta videa na YoTube-u pocinje upravo tako sa plavim ekranom na kojem krupnim belim slovima pise naslov filma, reklama za neki sajt i slicno...