[ nikni4 @ 25.08.2008. 12:21 ] @
Nasao sam neku Sound Blaster x-fi Xtreme Music za nekih 80-tak eura. E sad pitanje je sledece (posto se slabo razumem u zvucne kartice) da li tu karticu vredi kupiti ili postoji neka druga koja je bolja a u istom je cenovnom rangu. Znaci potreban mi je savet da li da pazarim tu karticu ili neku drugu.... Hvala unapred!!!!
[ egavas @ 25.08.2008. 12:56 ] @
Meni je ta kartica super, platio sam je 130e pre 2 godine, u tom cenovnom rangu od 80e nema niceg boljeg, samo cinjenica je da ti treba dobro ozvucenje, meni je radila sa Jazz j9940 zvucnicima (200 W rms), pa sam kupio logitech z-5500, ali sam onda prodao karticu posto nema digitalni izlaz, inace da ga ima ne bih je ni menjao!

pozdrav
[ nikni4 @ 25.08.2008. 13:36 ] @
Imam solidno ozvucenje Genius SW-HF5.1 5000 ali sam ih gurao na integrisanoj kartici, u principu ne cuju se oni lose ali imam utisak da mogu mnogo bolje da se cuju.
[ egavas @ 25.08.2008. 13:53 ] @
Citat:
nikni4: Imam solidno ozvucenje Genius SW-HF5.1 5000 ali sam ih gurao na integrisanoj kartici, u principu ne cuju se oni lose ali imam utisak da mogu mnogo bolje da se cuju.


Tu si definitivno u pravu, ja sam imao pre te audigy 2 i ono, kao culo se, ali mi se svo vreme cinilo da je ozvucenje lose, a onda kada sam ubaci X-fi, bukvalno sam "progledao", nisam verovao da se zvucnici mogu tako dobro cuti, ako ti nije mnogo para kupuj, ja se definitivno nisam pokajao, kao i mnogi drugi...

pozdrav