[ anon157690 @ 28.08.2008. 01:40 ] @
Stavio sam KD Player na nokiju 6120 cl. To je java aplikacija, inastalirala se bez problema ali zato naterati je da vidi pesme na telefonu nikako nisam uspeo pa da pitam mozda neko ima neku cako ???

Znači kad bi prekopitao pesme na telefon drag&drop metodom preko PC Suitea onda bi nekako i prepoznao pesmu ali pošto je memorija mala ja stavio memorjsku karticu i na nju muziku međutim plejer ima mogućnost da kao skenira foldere sa muzikom ali ništa mi ne nađe, jedva sam ga naterao i skinove da menja, još uvek za neke izbaci "pogrešan format slike" ili sličnu glupost a uspeo sam tek kad sam ih stavio na memorijsku.
Uglavnom, formatiranjem kartice telefon je sam napravio strukturu foldera a ja sam samo u "Sounds" dodao folder "Muzika" i u njega posebne foldere po izvođačima ali ovaj glupan ne vidi ni jedan folder u okviru Sounds-a... Baš sam se razočarao, a bio sam hepy zbog izgleda same aplikacije.

Znate li neki dobar muzički i/ili video plejer za ovej simbian telefon.

Pozdrav
[ anon157690 @ 07.09.2008. 15:53 ] @
Očigledno nije, stavio sam noviju varijantu i identično se ponaša čak još i više koči, treba mu bukvalno 5 minuta da izađe iz programa, šteta.

---------------
Admin, briši bre ovu temu, nema ničeg korisnog ovde da se pročita.
[ Catch 22 @ 07.09.2008. 21:41 ] @
^ I loše iskustvo izneto na forumu je poučno "za buduća pokolenja", tako da je možda bolje da tema ostane.