[ Milica L. @ 03.09.2008. 14:22 ] @

Zdravo svima,


Bas su me zainteresovale sve ove teme vezano za FX.Trgujem u Crnoj Gori na platformi Metatrader 4 i za sada sam zadovoljna,tako da se ne bih bas slozila sa nekima od vas, da je to pogodno mjesto da se izgubi novac. Naprotiv! Svaki trejder mora biti disciplinovan i ne puno pohlepan, a ni skrt.sta to znaci? Ja mislim da disciplina treba da postoji posebno u prvom vremenu,tj na pocetku trgovine, a obim trgovanja povecavati postepeno ,s vaki trejder treba da ima intuiciju,da bude dobro obavijesten o zbivanjima ,svakako treba da izabere sigurnog posrednika ,ja sam npr veoma zadovoljna,kako teh podrskom tako i svakodnevnom azuriranju novosti na sajtu forexmontenegro.com,cak sam dobila i strucnu literaturu ( Prirucnik iz metodike ) osnovni pojmovi ,sve je dobro objasnjeno.
Na real acountu trgujem oko dva i po mjeseca,zaradila sam 500 eura,sto se tice podizanja novca nije bilo nikakvih problema sve je bilo brzo i efikasno,isto tako i sa uplatama.Sad se pripremam na malo veci rizik,jer ko ne rizikuje,taj sampanjac ne pije