[ dr.mrgud @ 04.09.2008. 00:03 ] @
Pozdrav svim forumasima. Radim jedan ozbiljan i glomazan sajt, i trazim stabilan host (po mogucstvu strani, posto su mi domaci malo neozbiljni i za isti novac nude mnogo manje od stranaca), sa mogucnoscu
placanja iz Srbije.

Od svih hostova koje sam izgoogle-ao, ova 3 mi deluju najozbiljnije:
www.experthost.com
www.one.com
www.namecheap.com

Ako neko ima iskustva sa nekim od ova tri hosta, zanimaju me opsti utisci,
a ako neko koristi neki bolji i pouzdaniiji neka ga navede. Bitno je da nude paket sa min. 3 gb prostora i vecim brojem sql baza. Hvala unapred!
[ srpsko gradjevinarstvo @ 04.09.2008. 00:32 ] @
search opcija, sve smo ih dovoljno ocrnili
[ flylord @ 04.09.2008. 08:02 ] @
vrlo cesto ce bas ti "ozbiljni i profesionalni" stranci (barem u hostingu) da te razocaraju u to poslovicno verovanje da sve sto je domace nevalja
[ Majstor_Pućko @ 09.09.2008. 08:43 ] @
Da znas da si u pravu...
Evo AwardSpace me nacisto razocarao, ja sam mislio da su ok, samo sam hteo da namestim SSL pristup backend-u na mom sajtu. Posaljem ja njima lepo mail, odgovore brzo, kazu treba 19.95$ za posebnu IP adresu + da kupim sertifikat(oko 30$) + 29.95$ instalacija istog. Zaista, ali zaista, dranje...80$
Na sajtu su naveli shared SSL, pitam i za to, videli da ce da izgube potencijalnu ovcu: "Sorry we do not provide Shared SSL anymore". A mozete da kacite i da reklamirate po sajtu...e zalim slucaj. Samo ne znam da li mogu da dobijem pare nazad. Vise covek ne zna gde ce da naidje na lopove.
Pozdrav