[ loop4me909 @ 06.09.2008. 01:51 ] @
...da li sluchajno postoji neka dusha ovde koja se dokopala 'backtrack wifu' kursa, video zapisa ili pdf.a ?

code : i need an echo not your praise
[ EArthquake @ 06.09.2008. 07:24 ] @
kolko ja znam , kad dobijas video snimke od njih , na njima se nalazi vodeni zig s tvojim imenom , tako da , kad bi neko leak-ovao snimke , mogli bi da znaju ko je
pa mislim da ih neces naci , osim ako ti neko ko je polagao ne da svoje u poverenju

isto je i za OSCP , jorganwd je polagao OSCP pa moze da potvrdi ili negira moje misljenje

[ loop4me909 @ 06.09.2008. 09:09 ] @
...ne ,ja sam samo pitao da li je neko imao priliku da prodje ovaj kurs ...pozabavi se ovim materijalom :)

...video sam neku barabu da je postovao offensive s. 101 kurs i da je kako sam chuo razmrljao zig
zamisli ti to :D ...znam ja da je najbolji nachin, platiti za ovako jedno predivno shtivo ....:))

.........i zgrozavam se ljudi koji skidaju ovakve kurseve ....to je stvarno uzasno moram priznati :D

.....................i need an echo not your praise...........................................
[ jorganwd @ 07.09.2008. 17:36 ] @
Citat:
loop4me909: ...da li sluchajno postoji neka dusha ovde koja se dokopala 'backtrack wifu' kursa, video zapisa ili pdf.a ?


Ovdje jasno ukazujes na to da li je neko uspio da dodje do materijala. Do materijala se dolazi samo kupovinom, ako mozemo tako nazvati. Mozda ces naci negdje pdf/video, kao sto si nasao na torentima. Siguran sam da kad si vidio, da ih nisi skinuo ;) Sve sto ti je rekao EArthquake, stoji.
A sto se tice zamucenosti videa postovanog, offsec zna ko je ;)
[ loop4me909 @ 08.09.2008. 00:36 ] @
...u eagle eye:)

....ko zna mozda im je lik napravio odlichan marketing, sigurno je privuklo odredjen broj ljudi ...mozda sada samouvereniji mogu da krenu na kurs i nastave dalje
...ko zna shta je dobro a shta loshe, ispravno ili neispravno ...okreni na igru:D

...u jednom trenutku skapirash da radish za kompaniju koja razvija antivirus, gura se medju najboljim softverom
...ti dajesh veliki doprinos kao vodeci programer ...odredjen deo zaradjenih para odlazi 'crnom timu' koji zvanichno ne postoji ....crni tim radi na razvijanju virusa ...a ti kao kodove istih chesto dobijash sasvim sluchajno od trece ekipe koja je zamisli samo partner u poslu
...trenutak inspiracije
[ DWade @ 26.09.2008. 08:30 ] @
ljudi pa ja imam taj kurs na kompu , leakovano je to odavno po nekim forumima
[ jorganwd @ 29.09.2008. 10:22 ] @
A ti si bas siguran da je to WiFu?
[ EArthquake @ 29.09.2008. 12:50 ] @
verovatno je backtrack 2 the max u stvari , a to nije isto

a i to je opet pa verovatno samo prezentacija sa shmoocona koju mozete skinuti i direktno cini mi se

[Ovu poruku je menjao EArthquake dana 29.09.2008. u 16:20 GMT+1]
[ DWade @ 15.10.2008. 10:42 ] @
Sorry da da , nije WiFi nego je ovaj 101 ,da leakovao ga je neki tip i vidi se da je zig razmrljan dole...

Package deal- Offsec 101 v.2.0 + 60 days lab access + certification = 700$


Huh treba skupiti ovoliku kintu :p