[ Vlajkovic @ 04.11.2003. 18:23 ] @
Hteo bih da prebacim sajt sa starog servera na novi, ali da ne moram ponovo upload jer mi je spora veza. Moze li jedno malo uputstvo kako da ovo izvedem?
Koristim win commander i probao da kad su mi otvorene obe ftp konekcije jednostavno izvrsim kopiranje ali nije dozvoljeno.Na starom serveru nemam mogucnost telneta i sl, a na novom mogu da zatrazim da mi se omoguci telnet pristup.
[ Gojko Vujovic @ 04.11.2003. 20:08 ] @
Uzmi shell pristup (telnet ili šta već) na tom drugom hostu ako možeš, i dovuci fajlove sa prvog ovako:

wget ftp://username:[email protected]/imefajla.blablabla

Ako nema wget, probaj da ga zameniš sa ncftp, fetch, ili nečim sličnim. U principu traži da ti se omogući wget, tako je najlakše.
[ Vlajkovic @ 04.11.2003. 22:30 ] @
Odlicno ovo radi samo kad bi jos postojao nacin da prevucem ceo dir ?
[ Mister Big Time @ 05.11.2003. 03:40 ] @
Moze li nekako bez shell-a?
[ caiser @ 05.11.2003. 08:22 ] @
Za linux postoji programce zvano KBear koje moze da radi upravo to.
[ markantz @ 05.11.2003. 14:39 ] @
U helpu Total Commander-a pise nesto ovako:

- Copy files from one FTP server to another server?

Simply connect to the two servers, so you see their file listings in the two file windows. Then select the file(s) to be copied, and press F5. Please note that remote copy is NOT supported by all servers, and it may also fail through a firewall. The left server will receive PORT commands, the right one PASV commands. Therefore if one server is in a private network or behind a firewall, and the other is public, put the private server in the LEFT window.
[ S a l e @ 05.11.2003. 15:41 ] @
Citat:
Please note that remote copy is NOT supported by all servers
[ Mister Big Time @ 08.11.2003. 00:04 ] @
Citat:
S a l e:
Citat:
Please note that remote copy is NOT supported by all servers


Bas tako.. Npr. nas Verat. :|