[ Meduzza @ 07.09.2008. 16:21 ] @
http://www.serbia.is/data/index.php

Dizajn je zavrsen

Jos da sve prevedem
Sajt ce biti na islandskom jeziku.
[ Meduzza @ 05.10.2008. 14:42 ] @
Ae, dajte neki komentar.
[ Aleksandar Ružičić @ 05.10.2008. 15:34 ] @
ti ovo zoves zavrsenim dizajnom? nemoj pogresno da me shvatis (nije mi namera da omalovazavam bilo ciji rad) ali ovo izgleda kao da si na dizajnu radio citavih 20 minuta...
[ Mister_rap @ 05.10.2008. 17:49 ] @
Sasvim obicna prezentacija.
Po mom licnom misljenju pregledna i jednostavna sa solidnom kombinacijom boja.

Trebalo bi malo optimizovati ove slike...
[ Meduzza @ 06.10.2008. 17:05 ] @
Pa, daj reci sta da prepravim?
Zato sam i postavio temu.
[ Aleksandar Ružičić @ 06.10.2008. 19:12 ] @
pa recimo, ja ovde vidim tri razlicita stila (dva su malo slicna doduse):

1. meni - "flat" dizajn (simpatican, i boja mi se svidja)
2. box ispod menija ima cudan border sa nekim gradientom i zaobljenim ivicama (za razliku od menija koji je ostrih ivica)
3. "boxovi" sa textom imaju nepotreban gradient u naslovu koji dosta odskace (daje utisak trece dimenzije tom elementu, a opet ponavljam, meni je flat), boja bi mogla da se promeni (trebalo bi da bude narandzasta kao suprotnost plavoj boji, ali neka druga nijansa, voa mi je nekako "prljava")

pa zatim senke ispod slika... za moj ukus nepotrebne, ali ako hoces da ih zadrzis izmeni ugao odakle pada svetlo (ovako je totalno nelogicno kada se pogledaju ostali elementi na strani)


i takodje, text je previse zbijen i tezak za citanje predlazem ti da povecas razmak izmedju linija (line-height css property) mozda da malo eksperimentises sa fontovima da vidis koji bi bolje "lezao", i za naslove mozes slobodno da promenis font (samo nemoj neki koji mnogo odskace od fonta texta)...