[ volvo @ 06.11.2003. 10:02 ] @
hocu da ubacim radio na strani tako sto sam uz winamp napravio 8 playliste i postavio media player ali nikako da mi proradi playlista.
zna li neko kod za ovo kako treba.
[ volvo @ 16.11.2003. 18:01 ] @
<a href="srdjan.mp3/playlists/m3u">
<embed src="srdjan.m3u" width=144 height=60 controls=console hidden=false autostart=false>

da li moze neko pomoci,probao ovako nece,kako da dam komandu playeru da kad pritisnem play pocne svirati,zna li neko
[ byTer @ 16.11.2003. 20:22 ] @
Sto se vise bavim Java Scriptom sve se vise razocaravam. A i cudim cudima.

Na primer sto se toga sa multimedijom tice, ta funkcija ce verovatno raditi u

ID = setTimeout("sound1.play()",1000)

A nece raditi samostalno na poziv : sound.play()

Probaj ovako preko timeouta pa ces da vidis ako radi. Ja sam je tako naterao da radi. Takodje ako hoces da se zaustavi uradi:

ID = setTimeout("sound1.stop(), 2000) // na primer

Aj probaj pa javi.

PS: Izvini sto ti nisam odgovorio na private, al ti si uporan...
[ volvo @ 17.11.2003. 22:06 ] @
@byTer
onako sa onim kodom sad mi radi,bila je greska kod mene tj.playlista je bila u drugom formatu b4s a trebao sam m3u.
e sad je drugi problem, kad pustam play pocinje pesma1 ali kad pritisnem stop i opet play opet ista pesma1 iz pocetka,stavio 3playliste nece samo prvu svira i sad je valjda player problem jer trebam kod da bi on svirao svaku listu i da kad se stopira pocinje druga pesma a ne opet iz pocetka ona prva.
byTer ako mozes reci samo gde da ubacim ovo sto si ti napisao jer ja sam probao ali ne znam dal ce to pomoci oko ovog problema jer meni sada radi sa onim kodom gore,sad me muci kako da pocinje drugu listu ili drugu pesmu kad se pritisne stop,a ne opet iz pocetka.
Pozdrav.