[ boroedin @ 20.09.2008. 11:05 ] @
Zelio bi promijeniti password na svome mail-u. Stvar je u tome sto je neko otkrio moj password, a ne bi da mijenjam cijelu adress-u. Predpostavljate da sam amater u ovome, ali molio bi da mi neko pomogne. Mail mi je na yahoo. Ja sam gledao na opcijama mail-a ali nisam mogao da nadjem.
HVALA
[ nemysis @ 24.09.2008. 23:43 ] @
Idi na njihovu stranu, uloguj se i promeni tamo šifru. Ako to ne možeš, to jest ako je već promenjena onda moraš se ponovo prijaviti.

Pozdrav nemysis
[ Aleksandar Vasic @ 25.09.2008. 12:55 ] @
Ne mora ponovo da se prijavi, moze da kontaktira yahoo i da im dokaze da je to njegov mail i time ce mu oni zameniti password
[ nemysis @ 25.09.2008. 22:18 ] @
Cenim vaše mišljenje.

Ali to je malo teško dokazati da je to njegov mail. Posmatrao sam diskusiju na B92 forumu i to je bilo blago rečeno veoma teško dok se dobije nova šifra.

Takođe ja sam jednom na GMX-u bio promenio šifru, nešto zabrljao i nisam mogao uopšte pristupiti mom sandučetu ni preko POP3 ni na Serveru. Morao sam skenirati moju ličnu kartu i poslati im preko formulara. I to sam morao tražiti više puta, dok su se smilovali.

Pozdrav nemysis
[ Aleksandar Vasic @ 26.09.2008. 13:35 ] @
Naravno, ukoliko korisniku ta mail adresa nije toliko bitna, nema razloga baktati se sa dokumentacijom i sa podrskom yahoo-a, medjutim ukoliko je iz nekih razloga taj mail bitan korisniku onda bi morao malo da se pomuci :))
[ Catch 22 @ 26.09.2008. 18:11 ] @
Citat:
boroedin: ...Ja sam gledao na opcijama mail-a ali nisam mogao da nadjem...


Prvo se uloguješ na svoj Yahoo! nalog, pa klikneš na "My Account"



Otvara se novi prozor, gde moraš ponovo da uneseš svoj password (sigurnosne mere!) i onda pristupaš opcijama za izmenu svih ličnih detalja uključiv i promenu passworda