[ Magnum357 @ 20.09.2008. 11:44 ] @
Imam veliki problem sa pomenutim gore Flash playerom naime ne moze da ucita firefox.Pojavi se mali prozorcic u njemu pise "firefox",iznad toga pise

"The following applications need to be closed before the Adobe@ Flash@ Player Plugin can be installed"

i ima da se klikne "Try Again" i "Cancel".Kad kliknem try again nista se ne menja.

Jel zna neko u cemu je problem,jel neko imao istih,slicnih problema??
[ kristi1 @ 20.09.2008. 11:48 ] @
Moras da zatvoris FF da bi ga instalirao, najbolje da ga skines na desktop i odatle pokrenes instal.
[ Magnum357 @ 20.09.2008. 14:53 ] @
pa to sam uradio na desktopu mi je,kako da zatvorim?
[ Magnum357 @ 20.09.2008. 20:50 ] @
??????????
[ shedvel @ 21.09.2008. 15:31 ] @
...Kristi1 je hteo/la da ti objasni da je potrebno da nemas pokrenut ni jedan internet browser prilikom instalacije flash plugin-a.
Sto ce reci, ugasi, Firefox, Operu,Chrome, InternetExplorer, Conqueror, Safari... ili sta vec koristis kao internet browser pa onda pokreni instalaciju flash plugin-a.
[ Magnum357 @ 22.09.2008. 15:19 ] @
Ma znam ali sam mislio kako da ga ugasim ali sad cu nesto probati pa cu videti.

pozdrav
[ Magnum357 @ 24.10.2008. 18:51 ] @
Jel moze pomoc????Kako da ga podesim??
[ vgpapi @ 01.11.2008. 00:02 ] @
Imao sam nekakvih slicnih problema pa sam uspeo da resim. Sta sam sve radio:

Deinstalacija svih browsera

Instalacija Firefoxa ( vidi neku drugu verziju, nisi rekao koju koristis ) pa ponovo instalacija Flash playera,

Ako imas instaliran Quick Time vidi za sta je sve podesen da otvara ( mom prijatelju sam uspeo tu da ispravim stvar jer mu je Quick bio default za otvaranje swf ili flv, sto naravno ne moze normalno da radi, to je u Control Panel Quick Time pa njegove opcije. Probaj prvo njega da deinstaliras. )

Obaraj Windows pa ispocetka

Cesto radim ghost, tako mi je brze to ima svojih nedostataka ali bez problema instaliram Flash player na svim browserima

Default browser mi je Opera, IE6 je sigurica a nisam ljubitelj Firefoxa

Toliko od mene

Pozdrav