[ Gogy @ 06.11.2003. 17:55 ] @
Zdravo!

Na Scriptlanceu sam skupio oko 130$ i sada bih zelio izvrsiti isplatu.
Imam otvorenu deviznu stednu knjizicu kod Privredne Banke Zagreb (PBZ).

Zanima me koje podatke trebam iz banke,jer bih zelio uraditi Wire Transfer...
Imam SWIFT broj,a ne znam sta mi jos treba.

Zanima me i kolike su provizije za wire transfer,a kolike za cek?

Pozdrav,
Goran.
[ drdrksa @ 06.11.2003. 23:22 ] @
Sacekaj da se nakupi jos malo, iz iskustva
[ MaRaToNcI @ 07.11.2003. 01:58 ] @
za wire ti je 40 $ a za cek malo manje:)
[ factor @ 07.11.2003. 09:54 ] @
Tacnije za wire $35, imam ceo izvod na papiru.
[ Gogy @ 07.11.2003. 20:53 ] @
Hvala na odgovorima!

Vjerojatno cu sacekati jos jedan poslic,a nakon toga uzeti wire transfer...

Pozdrav,
Goran.
[ MAD-MAX @ 08.11.2003. 01:58 ] @
Koliko vidim (u vec nekoliko tema) moze se zaraditi na ovaj nacin. Ne zamerite mi sto postavljam ovakva pitanja jer sad nikako nemam vremena da cackam po sajtovima a prilicno sam se zagrejao za to pa me interesuje da li pri registrovanju na scriptlance i/ili recimo rentacoder.com treba da upisem neki svoj broj nekog racuna u banci ili imam kao neki virtualni racun na sajtu pa onda kada hocu isplatu onda ...

By the way vi koji ste radili i zaradili na ovaj nacin koje ste poslove odradili, mislim kog tipa na primer jer su to poslovi vezani za PHP-MySQL, .NET, C++ ili koji? I (ponovo BTW) imate li neki tip sto se tice rada na ovaj nacin (bilo kakav)?

Toliko za sada, hvala u svakom slucaju!
[ McKracken @ 08.11.2003. 13:14 ] @
@mad-max: Ako nemas vremena da "cackas po sajtovima" onda neces imati vremena ni da zaradis novac. Inace, o ovome je pisao najmanje 500 puta.

Ako te bas mrzi da cackas, naci ce se neko da ti to sazvace i lepo upakuje da ne moras da se mucis. Tvoje je samo da da uzmes novac, a mi cemo da odradimo sve ostalo ..

fuj... :(
[ MAD-MAX @ 09.11.2003. 01:15 ] @
Citat:
McKracken:
...
Tvoje je samo da da uzmes novac, a mi cemo da odradimo sve ostalo ..
...
(


Ok vazi! :)
Salim se. Razumem tvoj odgovor ali uveravam te da nije kao sto mislis :) Registrovao sam se na rentacoder jutros a razlog mog pitanja je sto me je to (sto sam pitao) zivo interesovalo a vremena nisam imao u TOM trenutku. Inace dugo nisam bio na ES-u (ne nisam se naljtio vec fizicki nisam mogao :)) pa nisam pratio teme u kojima se to diskutovalo.

U svakom slucaju povlacim pitanje a ono sto se tice nekih tipova ostaje pa ako si/ste dobre volje podelite to. I bilo bi mi drago ako promenis pogresno misljenje koje si stekao o meni iz prethodnog posta!

Thanks anyways!