[ Ivan Tanasic @ 27.10.2001. 22:02 ] @
U poslednje vreme mi se nesto istipuje KDE control center, i stalno mi namesta fontove na neke budjave, ja namestim lepo, on ih vrati na neke budjave i lose vidim sta pise...

Jal ima neko predlog sta da mu radim?

p.s. kde je 2.1
[ anon325 @ 29.10.2001. 16:56 ] @
Citat:

U poslednje vreme mi se nesto istipuje KDE control center, i stalno mi namesta fontove na neke budjave, ja namestim lepo, on ih vrati na neke budjave i lose vidim sta pise...

Jal ima neko predlog sta da mu radim?

p.s. kde je 2.1


Jesi iskljucio antialiasing za fontove? Da li ti je setovan FontPath kako treba u XF86Config-u?
[ Ivan Tanasic @ 29.10.2001. 21:18 ] @
Nisam nista dirao, znaci sve je isto kao ranije kad od jednom, op...

Znaci sve je lepo radilo i od jednom mi uvek daje taj neki 15. font, koji je ruzan do zla Boga
[ Dragoslav Krunić @ 29.10.2001. 21:58 ] @
Nista ne moze da naljuti kao to: "Nista nisam dirao, samo od sebe se sjebalo...".
Mora da si nesto uradio, pre toga pokrenuo neki program, izbrisao nesto, prepravljao neki conf fajl, instalirao neki novi program....
Ajde, seti se!
[ Ivan Tanasic @ 30.10.2001. 15:31 ] @
Citat:
Ixqq je napisao:
Nista ne moze da naljuti kao to: "Nista nisam dirao, samo od sebe se sjebalo...".
Mora da si nesto uradio, pre toga pokrenuo neki program, izbrisao nesto, prepravljao neki conf fajl, instalirao neki novi program....
Ajde, seti se!


Nope ali bas nista... znaci tu namestao fontove i sve radilo ok, i posle par danan, bedak, ja namestim opet i uvek me vraca na staro...

I kolko god ih ja namestao (ili stiskao reset to def.) isto mi se pise