[ barakuda111 @ 22.09.2008. 13:43 ] @
Ovako. Zove me stalno neki broj na mobilni telefon i strasno me iritira. Da li moze da se blokira, tako da kad me taj broj pozove njemu posalje signal zauzeca ili poruku da mi je mobilni nedostupan? Trazio sam i trazio ali nigde nemogu da nadjem tu opciju.

Mislim da sam to mogao da namestim u mom starom telefonu Simens A55 , pa bi bilo logicno da bolji telefon od toga ima istu opciju.
[ barakuda111 @ 22.09.2008. 14:18 ] @
Trazim i na netu ali jednostavno nemogu da nadjem nista. Evo nasao sam na primer ovo http://www.sonyericsson.com/cw...ertcalls/k550i?cc=ca&lc=en Tu pise "diverting calls if they are not answered in a specified time" ali nepise kako to da uradim. Recimo nejavim se na taj broj 2 sekunde i on prosledi broj na neki nepostojeci, lupim neki broj.

Zna li neko kako funkcionise taj "Divert call" i kako da podesim broj na koji hocu da bude prosledjen?
[ Deep|Blue @ 22.09.2008. 14:41 ] @
promasio si sekciju :)
divert call ce ti u tom slucaju preusmeravati sve neodgovorene pozive.

idi na profile, izmene, accept calls, stavis na list only,
i onda u listu ubacis sve brojeve, sa kojih zelis da primas pozve.
malo je nezgrapna opcija, ali radi ono sto ti treba.
problem sto nece prihvatati pozive, ako te neko zove "sa strane".

pozivaoci van liste dobijaju signal da si nedosutpan ili zauzet.
[ Pejacar @ 22.09.2008. 14:58 ] @
A mozes i da pozoves operatera i da kazes da te taj i taj broj uznemirava
[ barakuda111 @ 22.09.2008. 15:02 ] @
Pa da mi blokira sve pozive koji nisu u listi? To bi mozda nekom koristilo, ali meni bi napravilo vise stete nego koristi. E nemogu da verujem da ne moze da se samo jedan broj blokira. Znaci ostaje mi da svaki put kad me pozove taj broj rucno odbijam. Joj sto nisam kupio neku nokiu. Bas sam idiot :(
[ Deep|Blue @ 24.09.2008. 12:50 ] @
pa ako se ne varam, isti sistem je i na nokiama