[ sparta480bc @ 22.09.2008. 16:30 ] @
Nasao sam takav BUG na Leopardu da mi ni do dan danas nije jasno sta je bilo....
Ako preko airporta umrezita 2 mac-a i dozvolite screen sharing (na oba lap top-a) zatim na A lap top-u startujete screen sharing program tako da na njegovom dispay-u vodite desktop B laptopa i to isto ponovine i na B lap topu tako na njegovom display-u vidite desktop od A laptop-a dogodice se beskrajan proces kao kada okrenete dva ogledala jedan prema drugom.... naravno Leopard nece blokirati jer je Leopard. Sa force quit ugasite sve i koristite svoj mac. kada sledeci put budete hteli da ukljucite svoj mac nece rediti! Ni lap top A a ni lap top B!! Meni je trebalo jedno posle podne da provalim sta se desilo! Boot sekvence su se poremetile i morao sam ponovo da instalirma ceo sistem..... Znaci to nemojte raditi na Leopardu a ako ste uradili pisite ....
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 22.09.2008. 20:40 ] @
Haha, zanimljivo :)

Je l' ima neki dobrovoljac da proba još jednom? :)
[ calimero @ 23.09.2008. 00:52 ] @
ne mogu sad da probam ali mislim da prijavi da ne moze da se otvori ponovo desktop sharing jer je vec startovan... doduse ja koristim Apple Remote Desktop, moguce da je stvar drugacija sa Leopardovim ugradjenim screensharingom...
[ cikaKosta @ 23.09.2008. 11:32 ] @
Zar u Lea nije ugradjena "slim" verzia ARD-a??
[ sparta480bc @ 10.10.2008. 19:57 ] @
Apple je izdao upgrade u kome je popravljen bug.

[Ovu poruku je menjao sparta480bc dana 10.10.2008. u 22:27 GMT+1]