[ kamra @ 26.09.2008. 21:21 ] @
Interesuje me vaše mišljenje o sajtu www.huseinpasinadzamija.com

Kritike,pohvale,sve živo...
[ kamra @ 01.10.2008. 21:57 ] @
Ajmo ljudi dajte neki komentar...

[ Rekla Kazala @ 01.10.2008. 22:42 ] @
Ako ukloniš sva automatska skrolovanja i ostale zezalice, (niko neželi da gleda fliper), onda bi ti izgledalo malo profesionalnije. I naravno iz footera tvoj link. Samo amateri postavljaju svoje linkove u footeru. Ajd to lepo promeni pa se ponovo javi.

Srećno

Još jedna ali mnogo bitna stvar a to je uskladjivanje boja i fontova. Google Color Scheme i jedan link http://www.wellstyled.com/tools/colorscheme2/index-en.html
[ kamra @ 02.10.2008. 12:44 ] @
Moj link je tu samo privremeno...

Dok me google ne prepozna..a posle ga uklanjamo...

Ovo usklađivanje je dobro prostudiraću ga malo...jer nisam najzadovoljniji bojama...
[ El_Nino @ 02.10.2008. 19:43 ] @
Zelena boja je odvratna apsolutno... mozda je to boja islama ali daaaj...

Btw, bio sam ti na sajtu...

Ispravno je "design" a ne "desing"... ako vec hoces da zvucis profesionalno, pre nego sto pocnes da se bavis "desingom", dopuni znanje engleskog jezika...
[ kamra @ 02.10.2008. 20:38 ] @
Greška ,stvarno, ubrzo ću otkloniti...kako to nisam primjetio

Rekao sam da nijesam ni ja najzadovoljniji bojama..Šta predlažete??
[ Prokleta_Nedelja @ 03.10.2008. 07:06 ] @
offtopic:
Citat:
Zelena boja je odvratna apsolutno... mozda je to boja islama ali daaaj...


Islam je nastao u VII vijeku, nisu izmislili zelenu boju (zamisli). Zelena boja je bila jako cesta na srpskim zastavama, grbovima, pa i ikonama. Zelena boja nije boja islama.

Zelena boja je samo boja.
[ kamra @ 03.10.2008. 12:45 ] @
Crna je boja islama iako se to vrlo malo zna...
[ Stefan Markic @ 11.10.2008. 17:07 ] @
Citat:
Many flags of the Islamic world are green, as the color is considered sacred in Islam.

Citat:
Green is considered the traditional color of Islam




http://en.wikipedia.org/wiki/Green
[ kamra @ 14.11.2008. 19:16 ] @
Evo me opet...

Izvršio sam određene promjene na sajtu,pa bih želio da opet pogledate sajt i date ocjenu...

www.huseinpasinadzamija.com
[ karatista @ 14.12.2008. 23:45 ] @
Prvo tesko da ce google da te indexira kad ti se prva strana zove homeen.html umesto index :)

pa da pocnemo
- ukloni te crne coskove ,ovako ko da si kopao sa sajtom ima crno na krajevima ;)
- Ova velika slika na home ti je zalepljena za levu ivicu , muni je na sredinu
- sto se tice levog sadrzaja, napravi neku granicu izmedju actual,pool i time.. stavi neku isprekidanu liniju izgleda nabacano(isto vazi i za ostali sadrzaj odvoji ga nekako)
- taj flesh text u hederu ubija u pojam ,odaje vise utisak sajentoloske crkve i iscekivanja da vanzemaljci slete ,nego
utemeljene religije
- ova zelena na strani donations ti je pun promasaj vidi ovde uzmi neku prijatnu za oci http://kuler.adobe.com/ al ova je haos :)

takodje frejmovi su ti nezgodni jako za optimizaciju namucices se...

Nije lose ,samo ga doradi..sitnice zivot znace :)

pozdrav