[ Mladen R @ 27.09.2008. 20:13 ] @
Pre nekoliko sati video sam reklamu za MTS internet. Bogami kako su sve ono interpretirali, svidelo mi se. A jos vise mi se svidja sto su ponovo nabili rogove Telenoru. Ja MTS i Telenor gledam kao Partizan-Zvezda, veciti derbi. Mada ja vise navijam za Partizan. Elem da se ostavimo domacih fudbalskih klubova,moze li neko da mi objasni kako ce da funkcionise ovaj MTS modem. A ce to sve da funkcionise na obicnoj mts mrezi, ili ce postojati posebna mreza za internet?
[ miki_250 @ 01.10.2008. 13:53 ] @
ako ti bas treba mts internet kacis se na 3g mrezu ako ima signal gde ces ga koristiti...do 2 mb brzine naravno ogranicen si skidanjem podataka u zavisnosti od paketa koji ces da uzmes....(ako ti treba za posao i nemas mogucnosti za adsl i sll...onda ti je to resenje) ps...begaj od telenora...i njihovog pojma online adsl :):)
[ Mladen R @ 02.10.2008. 16:22 ] @
Aj ce probamo i tako. Ja sam odma bio odustao od Telenora (previse su fensi), i nerviraju me. A za ovaj internet preko 3g mreze, a mi za njega treba MTS modem , ili moze obican mobilni, pa da ga povezem na PC? Pitem zato sto moj telefon ne podrzava 3g (k310i)
[ owim @ 02.10.2008. 21:16 ] @
Videh i ja MTS reklamu za Internet - dajem joj NULU! Telenor ima sjajne reklame! Izuzetno dobre. (Recimo, Telenor Internet, pa Telenor na NBG kad cela zgrada izbaci njihov logo kroz prozor.)

Telekom / MTS angažuje razne kuće, od Mek Ken Eriksona Srbija, Le Spota, pa stranih agencija - otuda neujednačen kvalitet i potpuno različit stil reklama. Ova za Internet je dobra kao i ona "MTS, vrh brate", i dajem im - nulu.
[ Mladen R @ 03.10.2008. 13:43 ] @
Dzabaleska, dzabaleska. Sto me podseti na onu glupu reklamu. Sigurno je MTS zgrnuo milione sa onim indijancem. Ostavimo se bivsih fudbalera, interesuje me, da li ce ovaj MTS ili Telenor modem ,svejedno , koristiti standardnu mrezu, ili ce biti potrebna neka druga? (3g i sl.)