[ chudobka @ 30.09.2008. 09:59 ] @
Ja sam mala, ali kad porastem zelim da budem vebmajstorica. Salu na stranu. Tek pocinjem da se bavim webom i imam veeeliku zelju da naucim sve. Ali manje vise ne znam nista osim da napravim sajt. Kad ga napravim hocu da usluge koje nudim naplatim od korisnika iz celog sveta. Sta mi treba za to? Da li neko ima volju da me nauci. Iz pocetka. Korak po korak. Hvala unapred ljudima dobre volje.
[ *mihal* @ 30.09.2008. 13:10 ] @
Samim tim sto znas napraviti sajt, ubaciti neki sitem naplate ne bi trebalo da ti predstavlja neki problem. Ako zelis da neko od tebe robu kupuje kreditnim i debitnim karticama mozes pokusati kod banke intese, bancaintesabeograd.com, od njih ces dobiti sve potrebne informacije. Isto tako ni plimus.com nije losi. A postoje i drugi, on-line, malo jednostavniji sistemi kao sto je paypal.com webmoney.ru moneybooker.com i desetine drugih manje ili vise popularnih. Naravno, prvo sta bi bilo pozeljno je malo da prosvrljas tim sajtovima i upoznas se kako to sve funkcionise, a ako nesto bas nije jasno, pitas ovde.

:)
[ chudobka @ 02.10.2008. 08:57 ] @
Hvala Mihale,

Vrlo ste ljubazni, zapravo nacitatala sam se na forumima da ti online sistemi kod nas ne funkcionisu zbog neke zakonske kvake, pa sam se pitala koje resenje je moguce. Dakle bancaintesa, ali cula sam da su njihove usluge po pitanju e commerce-a nepovoljne.

Pozdrav

chdobka